Skocz do zawartości
FarmeroMoreno

Cooltube czy dobry swing?

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, zastanawiam się bardzo czy przy tym moim boxie 1.1x1.1x2 czy ta 600 ta nie będzie grzała za mocno? Wyciąg mam 400/800m3/h, aktualnie bez filtra, ale dojdzie. Pytanie tylko czy dodatkowo zmienić na tą cooltube i podłączyć od filtra, czy kupić dobry swing, typu podwójnego który ma blaszkę, która niby trochę ciepło hamuje, ale odbija w +90% równomiernie? Ktoś coś doradzi, czekam na cyfrowy zasilacz, żeby móc na wegu dać im 400, bo też im jest ciepło. Lampę mam ok 35cm od szczytu, ale wskazuję ok. 32 stopnie C. Pytanie czy delikatnie do góry i starać się zjeść na 25? Dajcie znać, bo pogubiony jestem...

PS.Strona jest przypadkowa zdjęcia dla przykładu, ale wybrałbym chyba coś takiego jak na ostatnim zdjęciu, praktycznie największy, dodatkowo równomierny rozkład światła

Screenshot_20211015_203341_com.android.chrome.thumb.jpg.f2466ce0be79aba152caea266254f03d.jpg

Screenshot_20211015_203226_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20211015_202927_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20211015_203118_com.android.chrome.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...