Skocz do zawartości
Mujrzesz$420$

Dodawanie zdjęć a kwestia wpadki

Rekomendowane odpowiedzi

Siema

Jak zabezpieczacie sie przy dodawaniu zdjęć na forum np do fotorelacji 

Albo czym robicie zdjęcia zeby nie wpaść u niebieskich 

Jak każdy wie teraz zdjecia robione telefonem trafiaja do chmury niby policja nie ma wglądu do osobistych zdjęć ale kropla nadziei ze trafia na to jakaś jest wkoncu wydostaje się to na "zewnątrz" telefonu 

Pytanie bardziej do podyskutowania 

Więc jak wy to robicie ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Mujrzesz$420$ Ja nie dodaję wcale i śpię lepiej.

Po pierwsze,kto założył te forum??? 

Po drugie,jak jest zabezpieczone te forum???

Wycieki nawet z fejs-zbuka były a wątpię,że przy tym forum pracowali lepsi szpece.

Po trzecie,szef Google zapytany o prywatność w Internecie powiedział ,,prywatność w Internecie nie istnieje,jeżeli chcesz coś zrobić w Internecie tak żeby nikt się o tym nie dowiedział,to po prostu tego nie rób" 

Bardzo wymowna wypowiedź,więcej mi nie trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@ArteK Regulamin nie jest żadna gwarancja niczego.

Już to widzę,że wszyscy na forum mieszkają w Kanadzie albo Kalifornii i legalnie uprawiają krzaki😂

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@ArteK  🙂 dzień dobry

Przeczytałem wszystko...

Odpowiedzialem TYLKO ziomkowi na pytanie czy to bezpieczne jest dodawać zdjęcia na forum i mówię,że ni chuja,nie jest wcale bezpieczne jeżeli mieszka się w tak zwanych krajach ciemnogrodach,gdzie walczy się z roślina,której nie da się wytepic,to wcale nie jest bezpieczne. Źle napisałem czy co??

Tak jestem dzielnicowym i tropie kurwa zielarzy na każdym forum 😂😂😂

A Ty??? Po co ci te forum? Do czego je wykorzystujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jerzy jestem tylko użytkownikiem. 

 A to forum jest mojim zdaniem jest czymś wiecej niz tylko "domeną" a do czego wykorzystuje to już naprawde nie twój interes.

Odsyłał Cie nigdzie nie bede.

Jak stwierdzasz ze forum nie jest bezpieczne to nie korzystaj?

Masz prawo miec swoje zdanie, Ja mam prawo mieć to w dupie 🙊👊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ArteK  Forum jest bardzo niebezpieczne , a dodawanie na nim zdjęć kończy się odsiadką w więzieniu, nie wiesz tego? Ja pisze z więziennej celi, a na szczęście dostałem zgodę na uprawianie w niej krzaków, a do tego wszystko mi pokrywają, ja za nic nie płacę, płaci społeczeństwo, a ja sobie w więzieniu tylko uprawiam. Qrdę żyć nie umierać. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
4 minuty temu, ArteK napisał:

A to forum jest mojim zdaniem jest czymś wiecej niz tylko "domeną

No na pewno...

 

4 minuty temu, ArteK napisał:

Jak stwierdzasz ze forum nie jest bezpieczne to nie korzystaj?

W ciemnogrodach trzeba uważać nie tylko pod barem najebany ale przede wszystkim w Internecie

@Zielone krainy Kilkadziesiąt wiosen nauczyło mnie,że NIC nie jest pewne albo takie jak się wydaję.

Jeżeli to nie prawda to niech ktoś pierwszy rzuci kamieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Zielone krainy napisał:

@ArteK  Forum jest bardzo niebezpieczne , a dodawanie na nim zdjęć kończy się odsiadką w więzieniu, nie wiesz tego? Ja pisze z więziennej celi, a na szczęście dostałem zgodę na uprawianie w niej krzaków, a do tego wszystko mi pokrywają, ja za nic nie płacę, płaci społeczeństwo, a ja sobie w więzieniu tylko uprawiam. Qrdę żyć nie umierać. 😄

Rozumiem ze nie ma sensu Cie odbijać? 

Tu kolega mowi ze w mylicji robi to moze coś na przypał odwale?  Wiesz razem raźniej 😁🙈

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jerzy  Ta "stary", nie chce ci mówić, jak masz myśleć, i co robić we własnej sprawie, bo to twoja sprawa, a nie moja. Wierz w co chcesz i kieruj się czym chcesz, bo to nie mój egzystencjonalny problem. Wystarczy działać z głową, by być bezpiecznym i tyle w temacie, według mnie.

@ArteK No dokładnie, ja cię zapraszam do mojej celi, będziemy w niej uprawiać razem, jakoś się z prokuratorem dogadasz, bo ogólnie prokuratorzy to fajne chłopaki są :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Zielone krainy święta racja,,robić z głową"  Ja nie namawiam nikogo do nie dodawania zdjęć ale tak jak @ArteK napisał,jeżeli coś się robi,to trzeba brać odpowiedzialność na klatę z uśmiechem na twarzy albo chodzić do kościoła i słuchać radia Maryja i nie wpierdalac się w rzeczy,które przerastaja takiego osobnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ArteK  Nie dygaj , nikt u nas nikogo nie gwałci, bo tu mili ludzie są , wspieramy się bardzo, a chłopy mi rośliny uprawiają, tak ich wytrenowałem tych moich celniaków, to więzienie to był strzał w dziesiątkę. :D @Jerzy  Ta bez przesady, jaki ma związek uprawianie z rozsądkiem, nie wychylanie się zabezpieczaniem się z truciem sobie głowy chorą radiową rozgłośnią ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
5 minut temu, Zielone krainy napisał:

bez przesady, jaki ma związek uprawianie z rozsądkiem, nie wychylanie się zabezpieczaniem się z truciem sobie głowy chorą radiową rozgłośnią ?

Jak nie będziesz rozsadny,TYLKO będziesz klepal na prawo i lewo jakie to cuda Ci porosly,to pomysl sam czy to rozsądek jest czy głupota.

Jakiś pojeb może powiedzieć,co mają narkotyki wspólnego z rozsądkiem a ja powiadam,że zioło to nie narkotyk a jest demonizowane,ponieważ medycyny zielarskiej nie da się opatentowac i duże koncerny farmaceutyczne produkujące jakieś swoje syfy wydały w chujam pieniędzy,żeby zioło było nie legalne.

Zioło powinno być legalne a koksy i ala fety podjebane na psychotropach karane jak w Tajlandii i wszystkim żyło by się lepiej.

 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jerzy  Tak robi idiota, to nie ma związku ze zdrowym rozsądkiem, ale z pajacowaniem, a pajac nadaje się do cyrku, a nie do realnego życia, więc za co pajac się nie weźmie to skończy się przykrym żartem z niego samego.

@ArteK  Raj nie, bo siedzimy zamknięci i świat za krat oglądamy, ale czujemy się , jak żuczki w pudełku zapałek, jakie mają wszystkie 4 ścianki w zasięgu swojej ręki, co powoduje, że czujemy się bezpiecznie, bo łatwo tą przestrzeń ogarniamy swoimi umysłami i nie czujemy się zagubieni :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...