Skocz do zawartości
Piotr420

Czy kupiłem dobrą ziemie?

Rekomendowane odpowiedzi

siema kupilem ziemie do roślin zielonych da rade na outdoor czy nie za bardzo prosze o pomoc jesli by nie byla dobra powiedzcie mi jaką kupic glownie interesowaly by mnie zakupy w sklepach typu castorama lub podobnych bo mieszkam w małym miescie i mam maly dostep do sklepow i aut którymi mogl bym to przewiesc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Piotr420 z tych dostępnych w sklepach polecam westland gotowe podłoże do kwiatów domowych. Udało mi się dokończyć na niej uprawę. Ma dodatkowo perlit jaki pomaga napowietrzać glebę. Nie miałem problemów na niej z pH. Ale dostaniesz w gratisie tam skoczogonki z którymi będziesz się musiał uporać 

Teraz też mam westland ale wziąłem wersję do paproci i mam problemy z pH, więc jej nie bierz 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Piotr420  może pomóc, ale utop ziemię w wodzie z dobrym pH. W ziemii mogą być jaja skoczogonka jakie i tak zostaną. Czytałem że niektórzy wypiekali ziemię w piekarniku, gdzie temperatura zabijała wszelakie robactwo. To chyba całkiem niezły pomysł, ale czasochłonny i wkurwiający 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz  kurde trochę słabo a jak już bym już podjechał do miasta to jaką ziemie kupić z dobrym pH ale bez żadnych problemów bo to moje pierwsze sadzenie i chciał bym na początek nie robić sobie większych kłopotów to jaką wybrać.

bym podjechał do jakiegoś sklepu z dużym wyborem czy coś bym wymyślił ale kilka ziemi jak byś dał rade mi wymienić które by były okej 

Edytowane przez Piotr420

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...