Skocz do zawartości
Kuba_x

W czym lepiej zajarć jedną wbite

Rekomendowane odpowiedzi

@ArteKPrzegląd ma? 

14 minut temu, Kuba_x napisał:

Witam mam jedną wbite i z czego najlepiej zajarać z bonga czy z vapka bo słyszałem że do vapka najlepsze są duże ilości 

Z wiadra ziomek. 

Edytowane przez KlausKörner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ArteK napisał:

@KlausKörner oczywiście , przy dobrej cenie to i o jakimś ubezpieczeniu pomyslimy. 😁 

Bociana se zapal ^^

 

bosz... co to jest bocian? bo ja niewinny jak nieobsrana łąka 😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bingobum butelka najlepiej 1,5L ucinasz denko jak do "wiadra" przyklejasz worek na smieci do butelki "wiadra" worek wsuwasz w butelke, w korek albo dzida albo sreberko tu wyobraźnia ogranicza. Rozpalasz lekko wyciągając worek z butelki, po chwili worek zacznie sam wypełniać sie dymem. Tyle teorii w praktyce dobrze jak wszystko szczelne jest. W praktyce wyglada to tak "wiadro na sterydach" mieszkałem w Holandii to mnie znajomy tym uraczył, przy drugim boćku bylismy tak upizgani ze jak worek zrobił sie pełny i mi to upadlo w pokoju i zamiast drugiego boćka byla hash komora💨💨💨. Warto! 

Teraz naszla mnie myśł ze stworze poradnik z czego paliłem i jakie byly tego efekty🤔😁😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bingobum trochę fizyki 😉 dlatego najpierw lekko wyciągasz worek a potem tylko patrzeć jak sie worek napełnia, moze nawet w wolnym czasie zadupie se jedno w pluco i zadomonstruje ocb tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...