Skocz do zawartości
Piotr420

Powiedzcie czy wystarczy outdoor

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć chce zasadzić moje pierwsze roślinki i mam kilka pytań odnośnie sadzenia mogą być banalne ale naprawdę mnie zastanawiają.

Czy faktycznie po wykiełkowaniu rośliny normalnie i bez żadnych komplikacji rośliny kwitną pod uciętą butelką i jakie są tego wady jeśli jakieś są. 
 

jeśli mam doniczki 15-25l to będzie okej jeśli bym podlewał co 2 Max 3 dni czy jak na takie upalne lata jakie są na ten moment korzenie mogą mieć za sucho?

nie mam możliwości za bardzo kupować jakiś płynów i innych i czy wystarczy zasadzenie i podlewanie ziemi czy naprawdę wypadało by coś kupić takiego potrzebnego 

I czy jest możliwe suszenie w dobrym namiocie i w nim pochowane w jakiś ciemnych kartonach czy jakoś dobrze zapakowane czy to nie jest wskazane 

 

z góry dziękuje za pomoc mam teraz 3 nasionka i chciał bym się w tym roku nauczyć i w następnym zadziałać i na większą skale typu 50 nasionek dziękuje pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Piotr420 napisał:

Czy faktycznie po wykiełkowaniu rośliny normalnie i bez żadnych komplikacji rośliny kwitną pod uciętą butelką i jakie są tego wady jeśli jakieś są. 

nie wiem o co ci chodzi 

4 godziny temu, Piotr420 napisał:

jeśli mam doniczki 15-25l to będzie okej jeśli bym podlewał co 2 Max 3 dni czy jak na takie upalne lata jakie są na ten moment korzenie mogą mieć za sucho?

na automata takie doniczki by wystarczyły, na pełnosezonówke małe, jak pizga słońce to czasami codziennie trzeba podlewać

 

4 godziny temu, Piotr420 napisał:

nie mam możliwości za bardzo kupować jakiś płynów i innych i czy wystarczy zasadzenie i podlewanie ziemi czy naprawdę wypadało by coś kupić takiego potrzebnego 

chodzi ci o nawozy? zaopatrz się w dolomit i azofoske, do tego granulki na ślimaki żeby nie zeżarły  młodych roślinek

 

4 godziny temu, Piotr420 napisał:

I czy jest możliwe suszenie w dobrym namiocie i w nim pochowane w jakiś ciemnych kartonach czy jakoś dobrze zapakowane czy to nie jest wskazane 

możliwość zawsze jest ale suszyć gdzieś na oucie w namiocie gdzie jest zimno i wilgotno to raczej się nie uda

 

4 godziny temu, Piotr420 napisał:

z góry dziękuje za pomoc mam teraz 3 nasionka i chciał bym się w tym roku nauczyć i w następnym zadziałać i na większą skale typu 50 nasionek dziękuje pozdrawiam 

teraz to już po sezonie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13/10/2021 o 01:54, Piotr420 napisał:

z góry dziękuje za pomoc mam teraz 3 nasionka i chciał bym się w tym roku nauczyć i w następnym zadziałać i na większą skale typu 50 nasionek dziękuje pozdrawiam 

Ja bym lepiej został na kilku skoro jesteś nowy w tych tematach 🙂 

@Piotr420

Edytowane przez XXL-Skun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...