Skocz do zawartości
PereZi

2x White Widow Automatic + Royal Gorilla Automatic RQS

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Tester napisał:

@PereZi jak gotowa najstarsza do ścinki to ścinasz, przydało by się sprawdzić trichomy

W sensie jak najstarsza będzie gotowa to ciąć wszystkie? Czy bawić się w ścinanie na raty, bo będę je musiał suszyć w tym boxie, w którym rosną. Z tego co wyczytałem to muszę je suszyć w ciemni, a to się wyklucza. W następnym tygodniu wyposaze się w lupę z powiększeniem 60x. Sprawdzałem dzisiaj teflonem z przybliżeniem macro, wydają się przezroczyste.

Edytowane przez PereZi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PereZi Tam są trzy? Lol, no to nie wiem serio to nie jest istotne teraz ile z tego wyjdzie, ile będzie to będzie tylko  kup ten mikroskop i myślę że 90 dzień+ można ścinać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, onyx napisał:

@PereZi Tam są trzy? Lol, no to nie wiem serio to nie jest istotne teraz ile z tego wyjdzie, ile będzie to będzie tylko  kup ten mikroskop i myślę że 90 dzień+ można ścinać

Owszem owszem, są trzy. Zerknij na poprzednie zdjęcia, tam widać lepiej, teraz się ze sobą skrzaczyły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, aktualizacje planuje zrobić chwilę przed ścinką, ale mam dylemat. Kilka dni temu w boxie pojawily mi się ziemiórki, w doniczki włożyłem na nie lepy i kilka z nich się złapalo. Roślinkom do ścinki potrzeba na oko około tygodnia, trichomy są mleczne. Dzisiaj na powierzchni doniczek widzę mase małych larw, czekać aż dojrzeją czy ciąć?

@KlausKörner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr Sprawdziłem co to jest, na następną uprawe na pewno sie zaopatrzę. W kwestii jeszcze tej uprawy, to jest sens je trzymać skoro larwy i tak wpierdalaja korzenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PereZi Pokaż jak to wygląda, bo ciężko ocenić. 

Sprawdzałeś z bliska jak tricho wyglądają ? Bo widziałem, że ktoś Ci polecił to zrobić.

Edytowane przez Udyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PereZi o ch... złoty...

Ja bym ciał, to za kilka dni będzie latało. W życiu tyle tego nie widziałem naraz.

Poczekaj na opinie innych, nie sugeruj się jednorazowym zdaniem. Bo nie jestem autorytetem w sprawach konopnych 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PereZi zetnij na próbę jakiegoś małego bobka i wysusz w piecu przy 55/60c. 

Jeśli moc Ci będzie odpowiadać to wiadomo co ją czeka 😄

Ja sciąlem dziś i tak zrobiłem i jestem przykuty do kanapy 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr zaraz lecą pod kosę, bo boje się jak mi te gówna zaczną wylatywać z boxa XD Największa ma dzisiaj bodajże 88 albo 89 dzień, więc miały czas dojrzeć 😊

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...