Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@mleczyk  Biobizz LeafCoat, zero plechy, uprawa skończona, za chwilę wrzucę fotki z kosy ostatniej rośliny.

Koniec uprawy, 77 dzień kwitnienia ostatniej rośliny. Jak chcecie to typujcie ile da, odciąłem poza tym, co tu widać z 3 szczyty i poszły do wody ( water curing) chce zobaczyć, jak wyjdą.

 

1.JPG

2.JPG

4.JPG

5.JPG

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster  Wyjdzie mniej, nawet wizualnie porównując, poprzedni zbiór do tego, to ten wizualnie wychodzi na mniejszy. Tu będzie moim zdaniem 80-90 g. Patrz porównaj. Pierwsza roślina :

1.JPG

Druga roślina.

2.JPG

Musi wyjść mniej.

Jednak oczywiście mogę się mylić, tak to szacuje na oko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster Na górze prawie kamień, bardzo zbite, ale niżej są rzadsze, na ręce topy górne to takie szyszki , twarde lepkie i dają taką słodko ostrą woń , jaka jest mocno wyczuwalna. Nie wiem ile wyjdzie, ale koło 100 g niewykluczone , ale wydaje mi się, że mniej , zobaczymy.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniec uprawy, ostatnia roślina zważona. Wyszło 94 g z drugiej rośliny plus parę topów, jakim robię water curing, ale z tych topów będzie 6-8 g, więc w sumie druga roślina dała jakieś 100 g. Wynik z dwóch roślin LSD to 224 g.  @Tomaszszym  Był najbliższy ostatecznego wyniku, typował 210-215 g, Pozdro.

2.JPG

4.JPG

6.JPG

7.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster No niby tak, w sumie spokój, ale czegoś będzie brakowało.

@Udyr Mogłoby być więcej, ale założenie wstępne było takie, że miało być racjonalnie na własne potrzeby, a nie iście na rekord. Jednak i tak wyszło więcej niż chciałem i zakładałem.

@Buuh Dzięki ziomku, udanych plonów.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...