Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Zielone krainy skittlez próbowałem dopiero topków dołu jakie były lepiej wysuszone powoduje przyspieszone bicie serca jednocześnie kręci się w głowie, uczucie jakbyś miał zeza, obraz rozmazany i nic się nie chce. Tylko leżeć bo nawet siedzenie męczy. Smaki a bardziej zapachy paliwowe, lekka słodycz ale niezbyt mocno wyczuwalna myślę że smaki cukierków skittlez czy innych owoców zostały w dużej części wypłukane przez wodę. Za to temat gładko wchodzi

Violatora jeszcze nie próbowałem. 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy no to dlatego będę leciał do bursztynów w tej uprawie co jeszcze mam. Plechy póki co brak można lecieć dalej

 

IMG_20220103_232323.jpg

Podlałem starsze planty dzisiaj 5ml bloom i 2,5ml pk oraz 0,8 calmag

A i jeszcze mam Future która siedzi w wodzie aktualnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr Ja robię tylko dla siebie, ale nie wnikam w to, co robią inni, jak robią nie tylko pod siebie, ale też dla innych, to ich wybór, ich sprawa i ich ryzyko. Oczywiście tego nie popieram, nie zachęcam do handlu, po prostu nie chce nikomu niczego narzucać.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy Yup, mam podobne zdanie. Dalej będę tu coś wrzucał, ale nie oczekuje poklasku. Bo dla mnie, chociaż to brzmi śmiesznie to zioło jest droga do "normalnego" funkcjonowania. Długa historia nie warta rozwijania. Każdy ma swój cel robiąc to co robimy. 

Chociaż widzę tu bardzo mocne nastawienie na wyniki i pokazanie się. A tu nie o to chodzi 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr  Bawmy się tym, co robimy, oto w tym właśnie moim zdaniem chodzi o zabawę, ale oczywiście jednocześnie o wyciągnięte wnioski i o opartą na wspólnych doświadczeniach naukę, jaka wiele w naszej świadomości zmienia, a co zaprocentuje w następnych uprawach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, onyx napisał:

ale uprawa tego aż tak uzależnia 

Zaspokaja gdzieś drzemiące pradawne potrzeby, poza tym jesteś Bogiem dla tych roślin co poprawia samopoczucie, i prowadzi do równowagi psychicznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...