Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Ważniak  16 października przełączone, 23 października pojawiły się prefolwery, więc dzisiaj jest 43 dzień kwitnienia, liczony od momentu pojawienia się oznak kwitnienia. Daje im jeszcze jakoś 25-27 dni na dojście, więc kosa będzie w około 70 dniu kwitnienia. Miernik ph jest ważniejszy w ziemi, ale warto mieć obydwa, aby móc precyzyjnie ustalać mieszankę, a nie lać na oko.

@konopny_janusz To nie jest ta odmiana, jaką my mamy, to auto jest od Barney's Farm, a nie fotoperiod. Ciemne, bo naładował azotem, ale nie jest przenawożona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Zielone krainy napisał:

Miernik ph jest ważniejszy w ziemi,

Mógłbyś uzasadnić?

W czym ci pomaga?

Zauważyłeś jakieś zaburzenia w pH ziemi, po czym? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ważniak Tak, miałem kiedyś problemy z ph, jakiego zła wartość utrudnia przyswajalność pierwiastków. Na pierwszej fotorelacji, jaką na tym forum prowadziłem widać ten problem chyba na 4 stronie, a doszło do tego, gdy zbytnio zbiłem ph mieszanki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy patrzę na te topy i wydaje mi się, że będą miały więcej. Ale Twój ogród i setup, wiesz doskonale czego się spodziewać. Na temat pał się nie wypowiadam, tematyka Forum inna, ale to prawda że rozmiar ma znaczenie 🙈 joke oczywiście. Pozdro 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3  Wizualnie tak na zdjęciu może wygląda, ale tam są doniczki 8 l , łodygi są w miarę cienkie, nie dożywiłyby topa 20 g. Na ostatniej uprawie posadziłem Purple haze w doniczce 1,5 l. NIe trenowałem jej specjalnie, lekko rozłożyłem ją na scrogu , główny szczyt był masywny i miał około 16 g plus takie małe topki wyszło z całej rośliny 19 g. Tutaj jest inna sytuacja, ale zobaczymy. Pozdro. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy  ostatnio pisałeś że sama woda że muszą się wyssać z azotu, delikatnie pk połowę dawki więc posłuchałem twoich rad i dałem niektórym samą wodę a niektórym 1 ml pk, a niektórym 0,5 pk + 0,8 calmag 😄

czyli teraz też tak podobnie czy zwiększyć to pk?

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...