Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Dobry_Człowiek!  Prowadzę prawie identycznie, jak poprzednio ( małe różnice są ). Fakt może genetyka, ale jeszcze bardziej sensowne jest dla mnie to, że rośliny teraz są tylko dwie, a nie cztery czy sześć, mają więcej luzu i każdy szczyt ma lepszy dostęp do światła, może to wpływa na to, że idą znacznie szybciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to czekam aż zaczną żółknąć od stresu spowodowanego zbyt małym miejscem na korzenie. 

Pewnie się śmiejesz bo poprzednio miałeś 90 dni kwitnienia z ładnymi liśćmi do końca, ale tym razem jest inaczej. 

 Tym razem nasiono miałeś od razu w docelowej doniczce poza tym doniczka ma wykarmić większą powierzchnię, liście wydają mi się zbyt jasne, a ta purpura to nie brak fosforu? U mnie tak sugerują odpadające dolne liście.   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Ważniak napisał:

Ja to czekam aż zaczną żółknąć od stresu spowodowanego zbyt małym miejscem na korzenie. 

Pewnie się śmiejesz bo poprzednio miałeś 90 dni kwitnienia z ładnymi liśćmi do końca, ale tym razem jest inaczej. 

 Tym razem nasiono miałeś od razu w docelowej doniczce poza tym doniczka ma wykarmić większą powierzchnię, liście wydają mi się zbyt jasne, a ta purpura to nie brak fosforu? U mnie tak sugerują odpadające dolne liście.   

Sądzę, że początek relacji zaczął się w docelowych donicach nie bez powodu. Natomiast staram się widzieć więcej niż nam się coś pokazuje, dlatego uważam, że będzie podobnie jak ostatnio. Nie lubię się zbytnio pucować, ale fuck yt dojrzałem szybciej niż Klaus😉 Pozdro panowie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3  Ja mam wszystko obmyślane, to nie przypadek , że coś robię, nie idę na oślep i bez wiedzy, doświadczenia i pomysłu, a moje poprzednie fotorelacje o tym świadczą, ale ktoś może wątpić i uznawać, że robię coś na oślep, ale takie jego prawo, a ja pokaże w fotorelacji, że się mylił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...