Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, Zielone krainy napisał:

Wyciąłem szczyty , jakie uznałem za niepotrzebne, a liście zrzuca sama, jak je wyssie.

No właśnie te dolne niedoświetlane liście roślina zrzuca i o ile w poprzedniej uprawie u mnie były one żółte wyssane z azotu to przy obecnej odpadają lekko tylko jaśniejsze od reszty.

Jakiego koloru twoje odpadały? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ArteK  W cholerę ziomku, cieszę się, że dałem na tą uprawę zapobiegawczo wentylator wyciągający 197 m3 i filtr węglowy prima klima 250 m3, bo bez otworzenia szafki nie czuć ich w ogóle, ale jak się ją uchyli drzwiczki, to zapach szybko rozchodzi się po pokoju. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy i elegancko najpierw zapachem zachęci a po buszku kopa na łeb zapodaje.😁 pierwsze pelnosezonowki ktore mi wjadą to będą wlasnie te od tego producenta.

@ArteK ale zanim to nastąpi to musze wymienić set

Strasznie lipne wykonanie. Rok posłużyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, ArteK napisał:

Podstawa to doświadczenie.😋 a druga sprawa trzeba mieć też  mieć rękę do roślin.

To samo chciałem napisać.Mojej żonie kaktusy usychają, nie sądze żeby z Mary sobie poradziła.

Ja bo narazie doświadczenia nie mam żeby się wypowiadać, ale za to w kij zapału i w chooj chęci.Musze jednak coś dodać.Moim roślinom posiniały łodygi na pewnym odcinku jak je kilka dni przegłodziłem niechcący.

Screenshot_20211118-224707_Samsung Internet.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...