Skocz do zawartości
Gość Zielone krainy

2 x LSD

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@ArteK No raczej tak, ale pewnie wyjdzie więcej, bo  po 75 g to mi wychodziło ze znacznie mniej rozbudowanych roślin, więc pewnie wyjdzie coś w okolicach 190, oby nie więcej.

@grolsch3  Drugi panel jest włączany od razu w momencie przełączenia na kwitnienie.

@ArteK W sensie 75 g z jednej sztuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

Kwitną od 4 dni. Lecą w górę, pewnie supercroping będzie nieunikniony z racji niskiego pomieszczenia uprawnego.

3.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Dobry_Człowiek!  Dałem sobie spokój ze Scrogiem, bo i tak wyjdzie więcej niż bym chciał, a wnioskuje to po tym, jak wypełniły mi powierzchnie uprawą. Chciałem góra 150 g, a już teraz wnioskuje, że wyjdzie więcej niż chciałem, bo po Lst, Fim i Topping zajmują prawie tak dużo powierzchni uprawnej w boxie, jak wcześniej 4 rośliny, jakie były bez Lst i miały trening Fim zrobiony na mniejszej ilości szczytów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@onyx  Trochę poleci, ale pewnie mniej, bo u mnie to sezon i zanim zakwitnął, to minęło 38 dni wega, a auto sobie prawie 40 dniowego wega nie zrobi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

Usunąłem dzisiaj plastikowe podesty, na jakich stały doniczki, bo niektóre szczyty zaczynały się zbyt blisko zbliżać do paneli led.

100_3594.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...