Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

@Zielone krainy  tips - jeżeli robisz trening lub jakikolwiek stres dla roślin , wypadało by troszkę zmniejszyć moc lampy przez około 48h , roślina szybciej wychodzi ze stresu i się regeneruje. Pozdr. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Zielone krainy  to podnieś z 10cm na okres dwóch cykli i będzie to samo , ten panel daje rade , teraz na wegu jest aż z zapasem , rośliny widać rozrastają się dobrze idzie ładnie w łodygi są masywne i grube , liści dużo i rozmiar mają prawidłowy , więc panel robi robotę . Pod koniec bloom możesz mieć liekki niedobór ppfd , bo pasowało by na dwa planty te 80w by było optymalnie , przy 60 w tracisz tylko do 20% plonu. Przy uprawie uniwersalno mineralnej jesteś w stanie nadrobić trochę watów. 
 

Powodzenia i owocnego harvestu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Vampidrut  Mam dwa takie panele, na wegu jest włączony tylko jeden, a na kwitnieniu jest włączany drugi . Ledy są najwyżej, jak mogą, wyżej się podnieść ich nie da. Jednak będzie dobrze, nie martw się. Sam martwię się tylko, by mi za duży plon nie wyszedł, więc pewnie odpuszczę Scroga, bo nie chce, jak ostatnio zebrać więcej niż potrzebuje. Dzięki wzajemnie. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster  No od przybytku nie, ale jak zaliczysz "wpadkę" z dużą ilością, to cię już wtedy głowa może rozboleć. Ja nie handluje , uprawiam tylko na własne potrzeby i dla zabawy, więc potrzebuje jedynie tyle, co dla siebie. Nie chce więcej niż 150 g, a jak puszcze rośliny na Scroga i dam im czas do końca października to zbiorę w okolicach dwa razy tyle, a tego nie chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bratku, mam choinkę której nie dotykam, ale karzeł będzie, Gorilla po fim i po Lst , Orange auto po toppingu i Lst, banana auto którą wczoraj nagialem bo nie chciała iść za bardzo wcześniej, og god father wyjebalem na kompost, i jednego Skunk auto zamieniłem w pająka, i dałem na parapet bo mi miejsce blokował w boxie. Jutro dam zdjęcia.

Reka wyzdrowiała, zapierdalam cały tydzień, uszy bolą ale nie puchną dzięki Bogu. Biały cygan wygrał, postawiłem 300€ nie pomyliłem się. Dojebie usykowi, już to wiem. Usyk bije w punkty, Tyson go zajebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KlausKörner  Co do boksu, to ci to pisałem wcześniej, że na obecny moment nie ma pięściarza, jaki może rywalizować z Furym, jakby przegrał, to przez gorszy dzień, kontuzje, ale nie na równych zasadach. Deklasuje rywali to inny poziom na obecny moment, do jakiego inni mają daleko. Delikatnie trenujesz rośliny, ale patrząc, że ty produkujesz taśmowo, to pewnie ci się nie zbytnio chce zagłębiać w treningi. Ja się natomiast bawię roślinami, więc trochę "po świruje".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...