Skocz do zawartości
Dobry_Człowiek!

Hydro DWC / Lumatek Attis 200W / Lemon Cheese - Green House Seeds / 80×60×160 0.48m22

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Barney's napisał:

@ArteK zioło które jest sprzedawane i jest dopuszczone do obrotu jest tylko i wyłącznie na nawozach mineralnych i tylko tyle wiem więc tylko tyle się wypowiem 

Nie tylko wpływają na topy podłoże czy nawozy może i być w hydro ale jak za dużo sknocisz to i w hydro będą luźne czy nawet lampę dasz za nisko i przez lampę połowę plonu miałem w luźnych topach bo foxy wyjebalo 

I zależy też od jakości nasion no od wszystkiego poprostu

Nie chce nikogo obrażać ale wiedza Polaków a forum zagraniczne to jest przepaść a na tym forum każdy ma swoje zdanie i nie da sobie przetłumaczyć mnie np na tym forum już większość nie lubi bo pouczam i twierdze ze pierdola bzdury 😄

Nie mam zamiaru napewno na siłę ty uszczęśliwiać 😢

nie nie lubia cie bo pouczasz, nie lubia cie przez sposob jaki to robisz, w sumie w kazdej relacji zawsze jestes najmadrzejszy xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

82 dzień / 22 dzień kwitnienia 

Przedświąteczne porządki. Wymieniłem wode w zbiorniku i wypłukałem porządnie korzenie w czystej wodzie. Wypłynęło sporo jakis robaków (prawdopodobnie skoczogonki) plukanie zajęło mi ponad 2 godziny. Usunąłem liście wiatrakowe które przeszkadzały. Już ich nie ruszam niech sobie kwitną.

Ph 6.0 Ec 1.9 Ppm 0.95 temperatura wody miedzy 17 a 20 stopni. 

Temperatura w dzień około 23 stopni, wilgotność w okolicach 60%, w nocy 17 stopni, wilgotność ponad 60%

Wszystkim życzę zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia! 🙂

20211222_174316.jpg

20211222_174323.jpg

20211222_174334.jpg

20211222_174402.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@onyx jak będzie naprawdę gęsto to coś tam usunę. Nauczylem sie juz nie dotykać w ogóle roślin po 3,4 tygdoniu flo. Każde jakies oderwanie czy odcięcie liścia to krok do pleśni. U mnie jest dość wysoka wilgotność ponad 60% i staram się unikać uszkadzania roslin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster ciężko mi ocenić bo nie mam porównania. Ale główna łodyga i odrosty są potężne. Nie jestem pewien czy to od rihno skin czy poprstu od uprawy w hydro. W ziemi taki grubych łodyg nie miałem. 

Edytowane przez Dobry_Człowiek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14 tydzień / 38 dzień kwitnienia

Rośliny rosną, coś tam powoli zaczyna przybierać. Dzisiaj do dolewki zamiast aqua flores dolalem 25% PK. Kielichy w środkach topów są o wiele wieksze niż przy w ziemi. Zapach jest jak na ten czas dość intensywny. Za miesiąc planuję ścinke. 

EC 1.9 ,Ppm 0.95 ,Ph nic nie reguluje stałe 6.3

@UKTHC

20220107_204910.jpg

20220107_204846.jpg

20220107_204834.jpg

20220107_204823.jpg

20220107_204812.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...