Skocz do zawartości
Dobry_Człowiek!

Hydro DWC / Lumatek Attis 200W / Lemon Cheese - Green House Seeds / 80×60×160 0.48m22

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@Dobry_Człowiek! 200 g to będziesz miał lekką ręką, ale patrząc na nie, jak wypełniły powierzchnie 0,48 m2, to ja widzę w nich większy potencjał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dobry_Człowiek! nie chce cię uczuć ale to moje zdanie 

Najlepiej to boxa do 80% wykorzystać i zmienić światło bo różnie to bywa możesz mieć problemy 

Imo to jest hydro one więcej urosną po zmianie niż w ziemi 

 

Edytowane przez Barney's

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Barney's raz juz tak było że miałem problem z wysokością przy 4 krzakach. Bez supercroppingu sie nie obeszło. Tutaj jest sporo dużych wiatrakowych które wylecą przy fryzjerze i sporo małych odrostów. O powiechrznie sie nie martwię, ale z wysokością może być problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dobry_Człowiek! Tak 🙂 mam 3 dziewczyny 😁 zupełnie jak w prawdziwym życiu 😅

A takie pytanie mam... 

Zajebałem się mułem wczoraj i nie nalalem sobie wody do zbiornika. Zrobiłem to dzisiaj koło 14. Myślisz, że jak wieczorem podleje panny to stanie się coś strasznego? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UKTHC tak nawozy się dobrze nie wgryzly w wodę pH jest jeszcze nie stabilne jutro z 6.0 może zrobić się np 6.8 

Bynajmniej ja tak mam 

Chlor to twoje najmniejsze zmartwienie nie jest aż tak szkodliwy i chlor odparowuje 3 dni 😉 przy temp pokojowej wyższa temp przyspiesza ten proces do 2 dni 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

54 dzień / 9 dni od przełączenia na flo.

Wczoraj poszedł delikatny fryzjer bo było juz strasznie gęsto. Rośliny mają po 50cm, lampa na 80% i 40cm. Roślina z lewej strony pokazała płeć. Pierwszy raz tak mam że długo rośliny pokazują płeć. Zawsze pokazywały do tygodnia czasu. Może to byc przez fryzjera.

Po jakim czasie mniej więcej rośliny pokazują Wam płeć od przełączenia??? 

20211124_174036.jpg

20211124_174043.jpg

20211124_174111.jpg

20211124_174126.jpg

20211124_174131.jpg

20211124_174140.jpg

20211124_175417.jpg

20211124_175449.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dobry_Człowiek! Może od niższej temperatury? W ziemi na pewno miałeś cieplej. Tylko dywagacje. Ja tak zrobiłem, że drastycznie obniżyłem temperaturę w nocy 19-20 ° i ponad tydzień nie pokazywały płci. Około 9 dnia dopiero. Ale u mnie mogły też przez przelanie, albo przesadzenie w czasie zmiany periodu 😁 post pt. głośno myślę 🖐️ fajnie to wygląda, ale na hydro chyba nigdy się nie odważę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...