Skocz do zawartości
Dobry_Człowiek!

Hydro DWC / Lumatek Attis 200W / Lemon Cheese - Green House Seeds / 80×60×160 0.48m22

Rekomendowane odpowiedzi

@niewiemalesiewypowiem czytalem właśnie o tym ze podnosi ph. wachalem sie miedzy rhino skin a silicon od growth technology. Wybrałem wlasnie rhino dlatego ze ma stabilne ph. I też czytałem że najlepiej dawać go jako pierwszego przed nawozami. Jest to gęsta substancja. Ale dobrze ze napisałeś to tutaj. Może komuś przyda sie ta informacja.

@Krzysztof_Krzys @onyx można go stosować również w glebie. Niektórzy też stosują jako oprysk na liście. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@onyx ja mieszam oragniczne z mineralnymi w zbiorniku i nic sie nie dzieje. Mam baze mineralną a na korzenie organiczne w tym mikroze.

Gdzies wyczytałem zeby dodawać przy kazdym podlewaniu tak jak dajeasz inne odżywki. Jak dasz cl drugie podlanie z odżywkami napewno nie przesawkujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rhino skin w ogóle nie jest gesty nie ma z nim żadnego problemu stosuje go i robi dobra robotę podnosi ttlko trochę ec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Danczan napisał:

Rhino skin w ogóle nie jest gesty nie ma z nim żadnego problemu stosuje go i robi dobra robotę podnosi ttlko trochę ec

Jak nie jest gesty? Otwierałem go i jest gęstszy od pozostałych odzywek. Napewno nie jest wodnisty. 

48 dzień / 3 dzień od przełączenia 

 

20211118_164916.jpg

20211118_164854.jpg

20211118_164658.jpg

@onyx z tego co jeszcze wyczytałem to stosować go od pierwszych tygodni kwitnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, onyx napisał:

@Dobry_Człowiek! czyli na wegu nie zaleca się go stosować?

 

@onyx Advanced Nutrients Rhino Skin należy stosować od początku kwitnienia do 1 tygodnia przed zbiorami

@Udyr cieszy, cieszy. Czasami niewierze co sie dzieję. Szybkość wzrostu niesamowita.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...