Skocz do zawartości
Dobry_Człowiek!

Hydro DWC / Lumatek Attis 200W / Lemon Cheese - Green House Seeds / 80×60×160 0.48m22

Rekomendowane odpowiedzi

Podziwiam Cię za cierpliwość 😁 

Też u mnie jest teraz ten moment, gdy roślinki prawie z każdym dniem się zmieniają.. Cieszy oko coś takiego 😋

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UKTHC u mnie chyba korzenie wyzdrowiały. Każdego dnia ze zbiornika ubywają spore dawki Ec. Co znaczy sie rośliny sporo jedzą. Jak wracam z pracy i otwieram boxa to nie wierzę własnym oczom co sie dzieję, jak one przez pare godzin potrafią przybrać na objętości. Coś niesamowitego. W ziemi nie miałem aż tak szybkiego wzrostu jak w tutaj w hydro.

@Danczan to była dolewka. 4 dni temu dałem cała dawkę przy wymianie wody. Będę dolewał po połowie co 4 dni razem z hydroguard i great white. A całe dawki przy wymianie wody. Chce to robić co 2 tygodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

40 dzień wege.

Jak sie nic nie przydarzy to piątek przełączam na flo. Będzie wtedy 6 tygodni wege. Wczoraj usunąłem dość sporo liści bo juz byl potężny busz. Na dzień dzisiejszy jestem zadowolony z roślinek to w jakim tempie ostatnio rosną.

 

20211110_165545.jpg

20211110_164947.jpg

20211110_164925.jpg

20211110_164908.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Zielone krainy napisał:

@Dobry_Człowiek!  Ta po lewej lekko odstaje od tej po prawej, zaraz jakaś korekta będzie potrzebna, by jedna nie zagłuszyła drugiej, ale wiesz, co robisz, więc powinno być dobrze.

Z wysokości się różnią max do 2cm. Cos tam pewnie bede musiał kombinować ale i tak jest dobrze. Ilość szczytów tez mnie zadowala 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dobry_Człowiek!  Ja też mam lekką dysproporcje między jedną rośliną, a drugą. Jednej związku z tym uznałem za konieczne wyciąć sporo szczytów, bo za bardzo zdominowałaby na tej powierzchni drugą roślinę, jakiej by odebrała przestrzeń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...