Skocz do zawartości
Gość

Auto Gorilla XL, Auto Critical Haze - Big SeedBank

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@Bloodwyn  Ziomku w mojej ocenie potrzebujesz lepszego oświetlenia, bo to , jakie posiadasz nie pozwoli ci otrzymać dobrego plonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@KlausKörner dziękuję, ale przemeblowanie było już 3x 😛 to mój pierwszy projekt i można powiedzieć, że idę trochę po omacku. Teoria to nie praktyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Bulb dołożony, z samych żarówek generuje 7000 lm plus ten panel. Będzie starczyć ?

20211109_111246.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wleciały nowe odżywki dla Panienek, do tego dojdzie jeszcze Biobizz starter pack. Mam nadzieję, że każda kolejna roślinka da z siebie więcej niż chwilowo Goryl.

20211112_150324.jpg

20211112_150615.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bloodwyn eeee. Legancko goryl widze podobny trochu, powiedz mi jak zapach? Leśny ?

tak jak @grolsch3  pozdejmuj te matowe końcówki zarowki ten plastik zeby sam led byl.

W dniu 08/11/2021 o 09:26, Bloodwyn napisał:

@KlausKörner próbowałem, mogę dodać na chwilę obecną jeszcze jednego takiego Bulba xd

Z tym sie nie szczyp jak nie idzie ręką weź brzeszczot albo nóż do chleba i utnij bulba tak 1 cm od krawędzi korpusu żarówki chwila roboty a napewno nie stracisz.

Dlugo planujesz jeszcze go trzymać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr mozna. Tylko w jakiej temp sie klej rozpuści i czy nie rozpusci czegoś w środku, ja bym sie nie cackał i i flexem to ujebał, ale mówię jak nie ma pod ręką (szlifierki kątowej, brzeszczota) mozna nawet tapeciakiem albo nozem kuchennym bulb naciąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...