Skocz do zawartości
Gość

Auto Gorilla XL, Auto Critical Haze - Big SeedBank

Rekomendowane odpowiedzi

@Bloodwyn co do wokasa smart ok, sam używam tylko jak kupowalem to gosciu mi doradził ze ta zielona bardziej nada sie na "moje potrzeby" z tym ze te ziemie mają strasznie malo tego perlitu kupisz w markecie rozne worki reloy,kasto,briko,

16336117481921400539737675251426.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Po porównaniu fotorelki ArtKa z moją musiałem działać i dołożylem 1000lm.

Mam nadzieję, że Critical wyjdzie lepiej.

20211015_124637.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Godzinę temu, ArteK napisał:

@Bloodwyn musisz pomyśleć nad nowym słoneczkiem na nastepny grow

Wiem... kiepsko idzie pod tym chińskim ledem. Po ścince goryla troche to przerobię 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
W dniu 02/10/2021 o 10:02, Bloodwyn napisał:

Dla poszukiwaczy gotowej, dobrej i taniej ziemi zapraszam do Brico Marche po takie cudo

Ja wczoraj sobie zrobiłem kompostownik i zrobię własną organiczną ziemię tzn bakterie mi zrobią i rasowki he 🙂

Z torfami jest ten problem, że one nie trzymają długo ph, po 2-3 tygodniach się rozkalibrowuja i wracaja do swojego naturalnego odczynu. Ale nie każdy ma miejsce na kompostownik i trzeba sobie radzić.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Brazil Munster To jest sama organika, lepsza niż ten torf ze sklepu,torf dobry na borówki i inne kwasolubne rośliny.

Dodać nieco perlitu a jako nawóz na wzrost można posypać mączki rogowej(zmielone rogi i kopyta) brzmi smiesznie ale taki nawóz bardzo powoli uwalnia azot, co elminuje ryzyko przenawozenia i praktycznie nic na wzrost NIE trzeba więcej dawać. Prostota zawsze dziala najlepiej.

Dobrze przejrzeć wcześniej takie podłoże pod jakaś lupą, żeby sprawdzić czy nie ma jakiś larw i innych tego typu patafianow. Jeżeli jest ok, to TYLKO sadzic i patrzeć jak rośnie.

Zobacz sobie np ziemię do upraw,, Canna Terra" tak samo, sama organika a worek kosztuje ok 40 dych a nawet drożej a podrasowana to i ponad 50 zł za 50 L 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
W dniu 16/10/2021 o 01:17, ArteK napisał:

Mam mały problem tj. Włoski na topach robią się pomarańczowe. Tzn. Że moja Pani zaczyna produkować thc ? Wilgotność 65-70%, chcialem, by topki spuchły zanim zacznie do końca dojrzewać. 

20211023_065409.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Masz fioletowe łodygi...albo taka odmiana albo brakuje jej fosforu i potasu trochę. A jak pali końcówki liści i lodyzki są fioletowe a na lodydze tworza się takie charakterystyczne paski, to wtedy problem z azotem jest...przenawozona lub zablokowana roslina przez odczyn ph i nie pobiera azotu. 

Jak kwitnie to warto ja delikatnie karmić, chyba że już to zrobiłeś i nadal tak jest.

Zmiennych jest tyle,że TYLKO chodowca może wiedzieć, co z nimi jest po dokladnej analizie swoich działań.

Na odległość to nikt Ci nie powie co jest 5 z całym przekonaniem, jedynie lekarze na NFZ potrafią zdiagnozować przez tel pacjenta he 🙂 

A to, że włoski brozowieja to normalne, jedne brazowieja a w tym czasie pojawiają się nowe, biale.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Witam Was ponownie 🙂

trochę ostatnio dałem panienką luzu, mało zaglądałem bo nie było czasu... 

tak wygląda dziś goryl:

20211030_172900.jpg

20211030_150616.jpg

20211030_172021.jpg

20211030_172002.jpg

20211030_171929.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...