Skocz do zawartości
Tomaszszym

6x lemonkix auto / 3 x banana blaze auto

Rekomendowane odpowiedzi

@Udyr boje się tylko o pleche dopiero 69 i około 3-4 tygodnie zostało nie mogę ich codziennie doglądać wyjątkowo ten tydzień mi sie zfarcilo odnośnie trymingu to myśle trymowac trymerem ręcznym do trawników z lidla i trochę nożyczkami sie pobawić ale nie za ostro to tylko 1m i nie chce robić żniw przez tydzień jak za małolata u dziadka😂😂😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tomaszszym ostatnio natknąłem się na tak proste rozwiązanie na Twój problem. Taniej i prościej nie będzie ? 

Sory za wrzucanie foto w Twoją fotorelkę, ale moze to pomoże w czyms 🙂

 

 

Screenshot_20211129-205819.png

Edytowane przez Udyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KlausKörner atrakcyjna propozycja ale niestety muszę odmówić za ta kasę nam 4 Rumunów lub 3 Bułgarów 😂😂😂 

Raz byłem na zbiorze malin za małolata ( były tam Ukrainki kombajny dosłownie wyciskały po 100-150 za dzień )myslalem ze gościu płaci 1.5 zeta za szalkę na koniec dnia (5- 21)po uzbieraniu 60 szalek byłem szczęśliwy  i zarobiony  liczyłem szalki x1.5 …do czasu aż na trzeci dzień wyjaśnili nam ze to kurwa za łubiankę także za tydzień wycisnalem koło 80- 90 zł 😂😂😂i polowe wyjebalem na wino i bilet by spierdalac z tych łagrow … tak mi się przypomniało 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kubus425 napewno nie brakuje jej azotu taka trochę karłowata jest czy to przez przejścia czy lampa za nisko bo się zbiła ogólnie nie jest raczej zle ogranicz azot przede wszystkim i podnieś trochę lampe przy odrobinie szczęścia trochę się wyciagnie

co jej lejesz? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster nom zapierdol bd banan nie jest zbity ma dużo liści przytopowych ale tez jest bardzo żywiczny kleju się przy każdym przypadkowym dotyku i jebie jak skurwesyn wymieniłem filter od tygodnia lata nowy i przez pierwszych pare dni nic nie było czuć teraz delikatnie jakby w okolicach boxa czy to normalne???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tomaszszym Jak nie masz mocnego negatywnego ciśnienia w namiocie to zawsze jakiś zapach wyjdzie. W growroomach i typowych szafach z twardego materiału najłatwiej jest utrzymać szczelny obieg powietrza.

Poza tym Ty nie masz tam jednej rośliny tylko las amazoński 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...