Skocz do zawartości
Tomaszszym

6x lemonkix auto / 3 x banana blaze auto

Rekomendowane odpowiedzi

@Zielone krainy szczerze dojście światła mam trochę zjebane bo zabudowalem wentylator i mi ściąga lampe będę coś z tym gąszczem na dniach działał  łamanie i przerzedzenie w nast tyg żeby odpoczęły jeszcze trochę po ostatnim razie 

Szczerze 1m  to za mało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem go czemu nie wycina. Też się boję, hermić później mogą. Mam ten sam dylemat i po trochu lisci się pozbywam po 3,4 liście z każdej max i tak dwa razy w tygodniu 

Jakbym miał jedną herme w boxie która by mi zapyliła inne planty to bym popadł w konkretną depresję

A tak serio to żart z tymi 3,4 liśćmi bo poszło konkretniej

IMG_20211107_181823.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tomaszszym ja mam trochę inne odmiany. Dzisiaj po defo trochę mniej gęsto się zrobiło, chcialem trochę doły doświetlić i zmniejszyć wilgotność 

IMG_20211107_195238.jpg

@KlausKörner ja mam w lsd takie cienkie gałązki wkurwia mnie to bo wiem że gówno z niej będzie a tak mi na tej odmianie zależało 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KlausKörner u mnie identyczna hujnia  z jednym ale w sumie wszystkie banany maja cienkie łodygi tylko ten do tego wystrzelił w górę   Pozostałe są w huj porośnięte drobnym kwieciem jak nie spuchna ta huj z tego bd

Szczerze to u cb jeszcze nie ma tragedii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...