Skocz do zawartości
Tomaszszym

6x lemonkix auto / 3 x banana blaze auto

Rekomendowane odpowiedzi

@fxxx1337 z daleka to tak wygląda, ale tam są robale w ziemii, dziury w liściach, złe pH. W jednej mam na zielono, w innej na pomarańczowo. Future nie rośnie, zatrzymała się chyba. Może przesadzam, ale staram się szybko wyłapywać takie rzeczy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tomaszszym ja ogólnie nie roztaje sie z firmą canna. Od samego początku lece na nawozach canny. Ja bym użył samego canna flores zaczynając od połowy dawki. Jak Ci przyjdzie cal mag to go dorzucić ale juz z samą wodą bez canna flores. Chyba ze bedzie taka potrzeba do obydwie odzywki na raz. Nie ma co katować roślinek odzywkami jak pokazują delikatne braki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dobry_Człowiek! W sumie tez na cannie lecę tylko nie ogarnalem w porę calmagu na bosta jeszcze mam czas raczej .Tym razem to zaniedbałem bardziej niż ostatnio poj..bało mi się i w czwartek dostały vega pełna dawkę zapomniałem ze mam flores i czas na niego strasznie wyskoczyły do góry mam nadzieje ze zaczną z czasem iść w kwiaty w poprzednich razach na tym etapie nie były takie wysokie i kwiatostan był lepiej zawiązany 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostały cana flores podniosłem tez lampe tydzień temu była na Ok 60cm rośliny wystrzeliły i zniwelowały dystans do 30 miejscami 20 cm do tego  wyblakły pH ponad 7 dzisiaj myśle żeby podlać pełna dawka flores plus compo complette z magnezem 1/3 dawki

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@onyx na tym etapie mam to pierwszy raz ze tak wybiły w górę za pierwszym razem miałem 10 szt teraz 9 (z czego jedna ma dwa tygodnie i docelowo zostanie z max 3 szczytami w porównaniu z drugim rzutem są około 20 cm większe znaczy wyższe i około 20 cm niższe jak przed ścinka  )nie ma jeszcze nawet połowy czasu a już ciezko nad tym zapanować mam nadzieje ze teraz zaczną trochę kwitnąć i iść w kwiaty bo max mogę jeszcze 0,5 m lampe podnieść około bo zabudowalem wentylator w nast tyg bd je podpierał 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KlausKörner jak bd w domu to wyjmę swojego do porównania jeżeli chodzi o kwitnienie to ma trochę kwiatów i tak jak u ciebie taki wyżeł z tym ze łodygi powoli twardnieją nie są takie elastyczne jak przed tygodniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może za tydzień i tu się poprawi, na razie zaczął kwitnąć, w tym tygodniu jakoś. Nie przykładam do niego uwagi za bardzo, rośnie niech rośnie, zgaduję że bardzo ciepło i światło lubny jest, producent zalecał klimat tropikalny, więc może za słabo go doświetlam. Stoi w rogu boxa pod 120w na 12/12.

Rzecz w tym, że mam inne automaty, i one sobie świetnie radzą na 12/12.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KlausKörner u mnie 2 banany zacząć kwitnąć jako pierwsze po rogach nie zwróciłem uwagi czy to 3 z bananów czy może lemon dopiero się zbiera nierównomiernie to idzie światło 20/24 i teraz na voll spectrum od tygodnia bodajże 

@KlausKörner tak przed ścinka prezentował się banan ostatnim razem

4EEDB105-9F73-4A5C-B36F-734FF85C3474.png

25405B10-82B7-438F-959F-F5688C02FC0A.png

@KlausKörner A tak prezentowało się to ostatnim razem na tym samym etapie

D890A5F8-F167-4CA6-9843-460446346F99.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...