Skocz do zawartości
Tomaszszym

6x lemonkix auto / 3 x banana blaze auto

Rekomendowane odpowiedzi

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Na liściach pojawiły się plamki nie wiem ostatnio dostały cała dawkę rhizo pół canazym i pol vega pH 7 posłałem woda o odczynie 4.76

 

Edytowane przez Tomaszszym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym chyba za wcześnie bo zaczynałem od 1/3 dawki później pol do całej nie doszedłem zastanawiam się czy to może tez być od canazym bo od kad poszedł (chyba ze dwa razy)to coś się zaczęło dziać teraz drugi raz sama woda z rhizo i 1/4 canazym .Mam problem z pH tez bo jest dobra 7  wiec raz na moim zastępstwie był podlany poniżej 5 ja staram sie odczynem ponad5 podlewać narazie .W rogu jest banana blaze auto i jest jakby strasznie wybujały to normalne???wyglada jakby się wyciągną mało liści długie łodygi .Myśle delikatnie je ostrzyc jutro chyba nie bd za wcześnie prawie 4 tydzień ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problemy z pH prawy dolny róg 😞

mam nadzieję, że się pozbiera bo masakra..

IMG_20211017_024007.jpg

Zmieniłem podejście, cały weg tylko raz były lane nawozy w połowie dawki, jakoś dotrwały do flo, w poniedziałek przełączam

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fxxx1337 nie non stop tylko drugi raz chociaż tego nie gwarantuje  😄

 

Żeby porównać sobie jak idą na tle innych 

@KlausKörner to przy włączonej lampie, a jak się tak przyjrzeć z bliska to jest trochę gorzej 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fxxx1337 nie chce zakładać fotorelacji, która może się zakończyć niepowodzeniem, bo np. rośliny mogą uschnąć. Wolę przeczekać gorsze czasy aż to wszystko będzie miało ręce i nogi i wtedy dopiero coś z tego skleić. Zdjęć mam sporo więc fotorelkę można zrobić w jednym dniu.

I tak wszyscy siedzimy w tym samym temacie, a obraz rosnącej lub kwitnącej mj ma cieszyć oko, a nie wkurwiać innych pozdro

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...