Skocz do zawartości
Mlodygrower

Pierwsza uprawa

Rekomendowane odpowiedzi

@KlausKörner to ten sam automat😉 wystarczyło słuchać rad i pomału wiem o co chodzi, myślę nad innym nawilżaczem który włączy się sam razem z czujnikiem czasowym bo w tym co mam muszę zejść sam ręcznie nacisnąć przycisk włączania, czasem jak nie ma mnie 2 domu to jest problem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mlodygrower mam dokladnie ten sam rozmiar boxa potrzebujesz 158m3 (z tego co kojarze jak ja dobieralem zestaw) wenrylator mam tt 187m3 i filtr 260m3/h wiec jesli masz went 200 to taki filtr 260, 300 bedzie odpowiedni

@Mlodygrower wazne jeszcze żebyś kupił twardą rure spiro a nie ten shit co dają gratis szybko sie przeciera ja dopiero przy zmianie wentylatora to dojrzalem, i dlatego na poprzednim grow tak mi capiało. Albo sztywna rura(pcv) miedzy wentylator i filtr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ArteK dasz link na jakiś filtr? 

 

Oraz myślę Jak bardziej docisnąć drzwi z szafy do szafy (by były mocniej zamknięte) pomysł jakis? 

Edytowane przez Mlodygrower

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mlodygrower zalezy jaki masz system zawiasow w szafie. Czy jest mozliwosc regulacj czy nie.

Ja mam mastercarbo był tani w sumie to zalezało mi na obudowie filtra bo po tym grow rozwiwrce nity wymienie wegiel i zanituje na nowo 😉 linku Ci bie podam bo niepmietam skad go brałem. Jak wpiszesz mastercarbo filtr to ci wyskoczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mlodygrower sorki Mordko ale w linki nie klikam(zboczenie) ale po opisie linku wychodzi ze bedzie si. Upewnij sie tylko ze fi filtra będzie tskie samo jak wenta. Wlot powietrza pasywny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mlodygrower zbadaj temperature jak bedziesz mieć wentylacje i sprawdz temp bez lampy, zawsze możesz  steropianem okleić od zewnątrz 😅 ew jakiś kabel grzewczy.

Wlot jak masz pasywny to takerem poprzyszywaj pończoche albo flizeline krawiecką żeby filtr w pizde od kurzu nie dostawal, i zebyś robali nie mial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...