Skocz do zawartości
Mlodygrower

Pierwsza uprawa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, właśnie posadziłem swoje 1 dziecko :) coś więcej na ten temat

Maluszek ma 3 tygodnie, rośnie w boxie własnej roboty,  temperatura w środku 23/26 stopni, wilgotność 60/70%, 2 dni temu przesądzony do większej docelowej doniczki, mam wrażenie że liść z dołu żółknie, co może być przyczyna? 

 

Zielona doniczka zdj 2 dni temu

Czarna zdjęcie. Dziś 

IMG_20210920_001202.jpg

IMG_20210917_094203.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ekspertem nie jestem ale jak dla mnie wygląda jakby jej azotu brakowało... jakiej ziemi używasz? nawoziłeś już czymś? pH wody sprawdzasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adwa ad12

ewentualnie jak chcesz po kosztach polecieć do płyn heliiga, ale nie jest on w 100% wiarygodny, ale daje mniej wiecej pogląd sytuacji

może byc też że korzenie utopiłeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mordka, co do ziemi lejesz odbije się na pH. 

Rosline przelewasz i to permanentnie. Być może u ciebie wszystko gra tylko lejesz tej wody za dużo,wypłukuje aż z ziemi minerały i ona siedzi w tej wodzie z tym jej pH utopiona.

Jaką masz ziemię? pH ziemi odpowiednie, w sensie tej co kupiłeś na przesadzenie.? Jak ziemia dobra to przesadź tą roślinę jeszcze raz, i czekaj. Przesadź bo ja nie wiem co się dzieje u ciebie w glebie dzisiaj, a w nowej ziemi to jakby nowy start. Podlewając raz na tydzień. Ale nie od razu. Za tydzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Mlodygrower napisał:

@KlausKörner okej zobaczymy co to będzie 😞

A co masz taką buźkę smutną?

Wyluzuj z podlewaniem na tydzień potem będziesz się martwił.

To sezon czy auto?

 

Jak sezon to nic jej nie jest. Pierdol to. Odpuść sobie tylko z tą wodą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...