Skocz do zawartości
KlausKörner

Sezon i Auto. Gorilla Zkittlez, Godfather OG,Skunk,Critical Orange 🍊, Banana blaze🍌

Rekomendowane odpowiedzi

Tak lece w auto wszystko i po nowym roku raz jeszcze spróbuje auto od FASTBUDS bo maja ciekawe odmiany i dobrze im ida te auto a po tych dwoch growach czyli za pol roku okolo to startuje z sezonami :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy  musiałbym chyba drugą siatkę zakładać

@KlausKörner weg był różnie bo niektóre wcześniej wyszły a niektóre później ale tak pi razy oko weg był od 10 września, a przełączyłem w tamten poniedziałek. Niektóre planty mają już preflowery, niektóre jeszcze nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 godziny temu, KlausKörner napisał:

Ja pisałem o elektrokultywacji.

Z tytułu wynikało, że czytalem o elektrokultywacji na jakieś stronce po angielsku, po polsku ciężko coś znaleźć.

I tam było, że stymulują nasiona prądem 12 V 80 A a później wrzucają. Do kąpieli ultradźwiękowych na ileś tam godzin.

Masz może link albo nazwę tej strony o tej elektrokultywacji, co Ty czytałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chodzi o tą elektrokultywację to myślę że to jakaś technika oparta na jonach ujemnych podobnie jak stosowanie Humic&Fulvic Acid. 

Mógłbyś w dwóch zdaniach napisać o co tam chodzi, bo jak na razie widać że chcesz to zachować dla siebie, nie dziwi mnie to, na początku działania for wielu trzymało informacje tylko dla siebie.    

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Zielone krainy napisał:

Będziesz znowu miał 40 g

Tym razem liczę na wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Ważniak napisał:

Jak chodzi o tą elektrokultywację to myślę że to jakaś technika oparta na jonach ujemnych

Coś podobnego. Generalnie chodzi tam o to, że dzięki konstrukcji tej metody  jony często zmieniają swój ładunek. 

A dzieje się tak dlatego że zmienia się pole elektromagnetyczne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...