Skocz do zawartości
Queen Of Cookies

Narnia Grow (Lemon Haze, AK47, OG Kush, Cream Kush)

Rekomendowane odpowiedzi

@Barney's Nic mi do tego, jak ktoś się chroni w necie, mojego IP w necie nie ma , jest zakamuflowane wieloma programami :) Jestem z wielu krajów i miejsc na świecie, jak zechcesz sprawdzić skąd jestem, to uznasz pod względem Ip , że jestem "zewsząd' . :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KlausKörner Końcówki liści zawijają się w górę, czyli to jest prawdopodobnie jakaś toksyczność, być może to co pisał @Vampidrut, bo była podlewana 3 dni temu, a doniczka dalej ciężka jest, więc trzeba czekać aż się przesuszy. Wleci coś koło 1ml PK i 1.5calmag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fxxx1337 z tego co znalazłem w necie przy brakach potasu końcówki liści też mogą się zawijać w górę, calmag chyba też nie zaszkodzi, ale to nie dawałbym więcej niż producent przewiduję. Kolor i miejsce żółtego koloru najbardziej wskazuję na braki potasu. Jakbym ja to miał to ma Waszym miejscu 2x pk tego co producent przewiduję przy kolejnym podlaniu. Patrząc na resztę nie widać u innych toksyczności.  Oczywiście jeżeli ph jest spoko. Inaczej to nie będzie nic innego jak blokowanie 😉

Edytowane przez grolsch3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...