Skocz do zawartości
Queen Of Cookies

Narnia Grow (Lemon Haze, AK47, OG Kush, Cream Kush)

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj wieczorem mam w planach zacząć LST ale najpierw chyba podsypię jeszcze je ziemią. czy uszkodzenie korzeni przy lst jest możliwe? jak tak to jak tego uniknąć i na co uważać? wszelkie rady mile widziane :3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Queen Of Cookies napisał:

dzisiaj wieczorem mam w planach zacząć LST ale najpierw chyba podsypię jeszcze je ziemią. czy uszkodzenie korzeni przy lst jest możliwe? jak tak to jak tego uniknąć i na co uważać? wszelkie rady mile widziane :3

LST wykonuje sie, kiedy roslinka ma sucho i dobrze jest ja przywiazac ok 1cm nad ziemia, po przeciwnej stronie, do ktorej bedziesz klasc roslinke. Chodzi o to, zeby jej nie wyrwac z ziemi, kiedy bedziesz ja klasc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, konopny_janusz napisał:

Jestem jaskółką, która podrzuca zdjęcia do innych fotorelacji xD

 

IMG_20211004_223207.jpg

@konopny_janusz, nie tylko podrzucasz zdjecia, ale widze tez, ze masz budzetowa uprawe, wlasnorecznie wykonany box, wiadra do mopa, ale ladnie, to wyglada. Dlaczego masz termometr w ziemi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Peiper termometr nie jest w ziemii tylko na ziemii 😄

No nie wiem czy taka do końca budżetowa jak tam ts1000 świeci 

Ale z tymi wiadrami to się zgadza haha

Nie mogłem znaleźć doniczek w takim kształcie 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Queen Of Cookies  Ja zrobiłem pod łodygi zaraz przy ich wyjściu z ziemi takie druciane podpórki, by łodyga nie kładła się bezpośrednio na ziemi, ale była w stosunku niej prostopadle , nisko ukierunkowana stożkiem wzrostu wzdłuż podłoża, ale by jej łodyga nie kładła się na ziemi, bo to może na pewnym etapie nieść ryzyko pleśni łodygi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fxxx1337 My Bad. Zaraz zobaczę

Coś mi forum szwankuje. Ja tam widzę moje odpowiedzi, ale jak odpisywałem to nie było twojego raportu a gadałem tam wtedy z tym koleszka grolsch. Teraz widzę że jest raport nad moimi wpisami. Tak czy inaczej dzięki. Sam zaraz zamówienie złoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...