Skocz do zawartości
fxxx1337

Golden Teacher - śmieszne grzybki :)

Rekomendowane odpowiedzi

@Zielone krainy

1 hour ago, Zielone krainy said:

@KlausKörner  Nie kłam, bo nie lubię kłamstw:D Testera zaraz wezwę i ci zbanuje, zobaczysz, uważaj:D

Jakbym słyszał swojego dawnego najlepszego kumpla z z ławki z technikum, po którym ślad zaginął i nie mam z nim kontaktu ani nigdzie go nie widzę. Styl zdania się zgadza 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz  Teraz bym do żadnej szkoły nie poszedł, zmarnowany czas, jak jesteś mocno inteligentną jednostką to idź wbrew światu swoją drogą, bo tylko na tym wyjdziesz najlepiej.  Edukacja szkolna to śmieszne gówno. Z dobrym pomysłem i wyposażając umysł w odpowiednie wiadomości zyskasz na tym najwięcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy nożna spoko, miałem wfiste który prawie w ogóle nie dawał nam grać w nogę, za to była siatkówka i wtedy nie ćwiczyłem. Pod koniec półrocza podsumował moje poczynania i dostałem miano kombinatora 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jadlem takie suszone z laki polskiej i jadlem swieze z Amsta o takie: https://www.trufflemagic.com/product/psilocybe-hollandia/#reviews 

Powiem tak.. i te i te klepia... ale suszone polskie mocniej.. 

Ostatnio kolega dal nam paczke 15gr zjedlismy na pól i mielismy faze , taka smiechawa nas dopadla przez pol h ze szok .. potem obrazy zaczely sie ruszac i zyrandol w kuchni i fajnie muzyka wchodzila... 

Ogolnie grzybki fajna faza ale rzadko raz na rok max jak dla mnie, chociaz jadlem z 4 razy w zyciu - nie zaluje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...