Skocz do zawartości
spoja

Wyczuwalny zapach z filtrem węglowym

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, mam problem z zapachem.
Posiadam:

Filtr węglowy Croco Filters Flat 80-120m3/h
Wentylator Quietline 100mm 75-100m3/h DUO
Herbgarden 40x40x140.

Problem jest taki ze pomimo iż wszystko jest szczelne (raczej...) to wyczuwalny jest zapach. Stosuje żelu ONA do maskowania ale nie chodzi o maskowanie a o usunięcie zapachu.
Jakieś sugestie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wietrz chatę. Zaraz kosisz,prawda? A na następny grow większy wyciąg i większy filtr. Nic co na szybko pomoze nie przychodzi mi do głowy.

Możesz ewentualnie kupic filtr do okapu i wepchnąć go w rurę wylotowa...

Screenshot_2021-09-13-20-08-23-243_com.opera.browser.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, lamasky napisał:

@KlausKörner ostanio , jakiś rok temu miałem zlot growerów, było nas 3 na celi każdy z doświadczeniem 😉

Gdybys naprawdę był na tym zlocie to byś wiedział,że nie na celi,a pod celą.

 

 

@Bubble w takim razie,ja sobie to inaczej wyobrażałem. Drwal na zlot drwali, nie koniecznie zabiera siekiery i piły mechaniczne. Nie chodzi też w kasku i odzieży ochronnej. W sensie nie ma napisane na czole ...

Ot po prostu myślałem, hotel nad morzem, 3 dni, tańce,śpiewy,browar jointy,siusiu paciorek i do domu. Pogadali,pobawili się i było fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KlausKörner Byłoby miło i sympatycznie, ale nie każ mi pic piwa błagam 😛 to ja już wole te 3-5 😛

Niestety do zmiany przepisów nierealne, ale może doczekamy jeszcze normalności :d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...