Skocz do zawartości
spoja

Kiedy robic flush?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanko, kiedy rozpocząć flush? Wiem ze 2 tygodnie przed scieciem ale jak określić kiedy te 2 tygodnie sie zaczynaja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem bo scinka juz za 2 tyg moze i  tydzien.. Ja ogólnie sugeruje sie datami od producenta np Auto Blueberry od Dutch Passion tam pisze od ziarenka do zbiorów 8-10 tyg. Wczoraj zaczal sie 9 tydzien i kwiatki zacnie sie prezentuja .. To ja tam podejzewam ze rozlinki beda przewaznie gotowe pod koniec tych napisanych dat przez producenta tzn w tym wypadku 10 tydzien.. No i tak bym tez robil jakies 2 tyg lub tydzien od podanej daty przez producenta.. zaczal flush.. Sorry mam nadzieje ze zrozumiales mnie o co mi chodzi , jest 3:10 nad ranem i mózg odmawia mi posluszenstwa.. Zdania ciezko mi sie sklada.. Ogolnie to pozdro ide spac.. 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@spoja @Luznyyy określacie to poprzez obserwowanie topów mikroskopem gdzie możecie stwierdzić w jakim momencie chcecie ściąć roślinę czyli np już jest 80% mleczanów więc w dwa tygodnie będzie nawet 80% do 20% bursztynu i wtedy chcecie ściąć roślinę robiący wcześniejszego flusha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...