Skocz do zawartości
Ważniak

Easy Sativa ++. Małolaty.

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Ważniak napisał:

 

Gubisz się, albo pies to je...ał i ci nie przeszkadza. Albo przeszkadza ci bo chciałeś zobaczyć coś innego.

Gdyby to była uprawa z minionego roku, co to niby zmienia?

Ostre słowa, nie wiem po czym wnosisz, na razie wychodzi na to że z nas dwóch to ty jesteś kłamcą.

Zaskakujesz mnie.

Ogólnie kwintesencja Polskości.

To jak i co piszę można było przyjąć, lub omijać jeśli jest nieodpowiednie. Ale Polak musi skrytykować, wyśmiać.

Ja czuję się tu obrażany, i nie zamierzam dalej kontynuować tematu.

Proszę zamknąć lub usunąć.  

Chlopie tu kazdy chce czytac konkrety a nie jakies ppw swiatla lcd bgu czy co tam piszesz, ej wyobraz sb ze jest jakis nowy grower co nigdy nic nie ogarnial tematu, wjezdza na forum soe czegoś dowiedziec i widzi taki temat. Ja jakbym to zobaczyl to bym powiedział a pierdole te uprawy.. Filozofujesz to sie nie dziw, ze sie to ludziom nie podoba, sam masz nick wazniak, myslisz ze wazniacy sa lubiani w innych krajach, czy tylko w polsce? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wywody jak by uprawa tego chwasta była jak fizyka kwantowa. Nawet kota można zagłaskać. A to są tak proste rzeczy , wystarczy się trzymać określonych warunków , częstotliwości podlewania , nie przelewać , nie przesuszać , nie być nadgorliwym , mniej znaczy więcej. Koła nikt od nowa nie wymyśli , a tu kombinacje jak by z tego miała wyrosnąć dynia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Ważniak napisał:

Gdyby to była uprawa z minionego roku, co to niby zmienia?

No właśnie mój stosunek do ciebie to zmienia.  Popierdalasz  z jakimiś pomiarami, tu tyle tego tam tyle tego, odkrywasz jakieś automaty, anomalie, udajesz zdziwionego, podczas gdy ta uprawa już dawno się odbyła ,jest dawno zakończona a przedstawiasz to jako eksperyment. 

To nie eksperymenty a raczej ekskrementy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym przeczytałem całe, koperkowa afera 🤔kapucha pekińska z czeskiej plasteliny😝🤣 a tak serio @Ważniak pochwal sie co i jak?

Edytowane przez ArteK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wyniku ewolucji, i rozwoju cywilizacji, pojawiły się takie rzeczy jak tolerancja czy kultura.

Taka kultura zapewnia harmonię w społeczeństwie, np. bardzo kulturalny naród Angielski wykształcił w sobie taką grzeczność, ciągłe pytanie jak się czujesz? Czy po trąceniu z drugą osobą, słyszalne sorry z dwóch stron, mimo to że każdy ma cię w dupie, ma swoje sprawy, to dobrze wpływa na tolerancję, czy murzyn, czy żyd, czy pedał, czy narkoman, niech sobie żyje.

Jak byłem w Angli, chodziłem po domach, w wielu było czuć uprawę, zdarzyło mi się że otworzył mi drzwi Rasta z batem w zębach, i nie zrobiłby inaczej gdyby to była policja.

Z sąsiadami nie miałem problemów dopóki nie wprowadził się ktoś z Europy wschodniej, mieszkańcy dostali list od zarządcy budynku żeby powstrzymać pojawiający się na klatce schodowej zapach.

Na włączenie się do ruchu też nie musiałem długo czekać, a w Polsce na zakładkę chcesz wjechać to co mądrzejsi mają przecież pierwszeństwo.

Każdy żyje życiem sąsiada czy znajomego z pracy zamiast zająć się swoim.

Są jeszcze takie rzeczy jak szacunek i honor, tego jest więcej w takiej Polsce w porównaniu do Anglii, są miejsca gdzie nikt

nie chce się okazać chujem, a podpierdalacz źle kończy.. 

10 godzin temu, Vampidrut napisał:

Wywody jak by uprawa tego chwasta była jak fizyka kwantowa. Nawet kota można zagłaskać. A to są tak proste rzeczy , wystarczy się trzymać określonych warunków , częstotliwości podlewania , nie przelewać , nie przesuszać , nie być nadgorliwym , mniej znaczy więcej. Koła nikt od nowa nie wymyśli , a tu kombinacje jak by z tego miała wyrosnąć dynia. 

Nikt nie powiedział że jest inaczej wystarczy dobra ziemia, woda z kranu, dwa razy w miesiącu kwitnienia nawóz, i krzaki rosną bo nie mają innego wyjścia.

Ale myślałem że masz bardziej radykalne podejście po tym co napisałeś o suszeniu.

Co w tym dziwnego że jak po latach kupiłem sobie przyrządy pomiarowe to zacząłem się nimi bawić? Nie zastanawiają cię różne rzeczy w uprawie?

12 godzin temu, Git napisał:

Chlopie tu kazdy chce czytac konkrety a nie jakies ppw swiatla lcd bgu czy co tam piszesz, ej wyobraz sb ze jest jakis nowy grower co nigdy nic nie ogarnial tematu, wjezdza na forum soe czegoś dowiedziec i widzi taki temat. Ja jakbym to zobaczyl to bym powiedział a pierdole te uprawy.. Filozofujesz to sie nie dziw, ze sie to ludziom nie podoba, sam masz nick wazniak, myslisz ze wazniacy sa lubiani w innych krajach, czy tylko w polsce? 

Masz nawilżacz powietrza? Masz miernik pH i uprawiasz przy uprawie w ziemi? Stosujesz pH down lub up do wody przed podlaniem? Wiedz że się z ciebie śmieję ale nie wchodzę ci do twojego tematu żeby ci o tym oświadczyć. Zastanawiałeś się kiedyś nad tym jaki wpływ na ziemię ma dodawany do każdego podlewania ph down, gdzieżby przecież ty nie filozofujesz.

Używasz termometru albo wilgotnościomierza?

Ile uprawiasz? Rok, dwa? Z takim stażem zdziwiłbyś się miałem tylko miernik światła. 

Jest tu jakiś mądry co miał dobre pH ziemi wysadzając roślinę i mu się pH zepsuło?

 

Nie zauważyłem jakoby to forum było przeznaczone wyłącznie dla osób początkujących.

A co z zaawansowanymi którzy ogarniają więcej i każda różnorodność jest postrzegana lepiej niż przewidywalne relacje w których nie ma konkretnych informacji, widziałem jak rośnie marihuana i nie potrzebuję oglądać do porzygania się, setek takich samych relacji. Od relacji wymagam konkretnych informacji i niestandardowych działań, każdy jest inny, ale tu widać, masz robić tak bo ja tak chcę bo odbiega od ogółu, bo młody się zniechęci. To nie jest wolność. Ale wy tak lubicie ustalać chore zasady i zmuszać do tego innych.    

Piszesz że w relacji chcesz widzieć konkrety o co ci chodzi?

Przecież tu są same konkrety począwszy od pomiarów po każde działanie często włącznie z uzasadnieniem. Takie filozofowanie z ostatniej części o ziemi może się wydać bezsensowne i niezrozumiałe podczas gdy doświadczony grower skojarzy to z pokazywanymi chorującymi roślinami na forum z wielkim zdziwieniem że nie rośnie, wszyscy krzyczą pH, jak dobre to chujowa genetyka.

 

 

Moja relacja jest od początku dobrze przemyślana ma uczyć i bawić doświadczonych growerów i jest opóźniona o tydzień, jest pisana na bieżąco, kończy się w dniu 19 flushem, następne działanie wykonałem dnia 23 gdzie zaczyna się kolejny rozdział, i o wiele dłuższa rozkminka dotycząca zmian. Kolejna część jest skończona i czeka aż przeczytam piętnaście razy pozbywając się błędów lub wzbogacając wypowiedź. Mam duże doświadczenie z forami internetowymi, i pracy w większych grupach osób. Pierwszy post jest mocną prowokacją, wiedziałem że tak będzie, po pierwszym komentarzu trochę się przeraziłem i nakierowałem inteligentniejszych na właściwą drogę myślenia pozostawiając jednak innym pole do popisu, lubię wiedzieć z kim mam do czynienia.

Śmieszne, relacja tak naprawdę się nie zaczęła, nasiona nawet nie wykiełkowały a wy spisaliście uprawę na straty, i mądre rady, jak powinna relacja wyglądać. To KURWA moja relacja jak ci kurwa nie pasuje to spierdalaj stąd. I mądry Klaus (Przestań gwiazdorzyć) w 19 dniu cudów oczekujesz równie dobrze mógłbym od tego momentu rozpocząć relację bo do tego czasu nic ciekawego się nie dzieje, próbuję was zaciekawić rozbawić, a wy sztywne zjeby.

9 godzin temu, Szym napisał:

dawaj do końca pokaż co tam wyrosło

 

8 godzin temu, ArteK napisał:

pochwal sie co i jak?

Tyle osób krzyczy że im się to nie podoba, większość podjęła za mnie decyzję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat

 

W wyniku ewolucji, i rozwoju cywilizacji, pojawiły się takie rzeczy jak tolerancja czy kultura.

Taka kultura zapewnia harmonię w społeczeństwie, np. bardzo kulturalny naród Angielski wykształcił w sobie taką grzeczność, ciągłe pytanie jak się czujesz? Czy po trąceniu z drugą osobą, słyszalne sorry z dwóch stron, mimo to że każdy ma cię w dupie, ma swoje sprawy, to dobrze wpływa na tolerancję, czy murzyn, czy żyd, czy pedał, czy narkoman, niech sobie żyje.

Jak byłem w Angli, chodziłem po domach, w wielu było czuć uprawę, zdarzyło mi się że otworzył mi drzwi Rasta z batem w zębach, i nie zrobiłby inaczej gdyby to była policja.

Z sąsiadami nie miałem problemów dopóki nie wprowadził się ktoś z Europy wschodniej, mieszkańcy dostali list od zarządcy budynku żeby powstrzymać pojawiający się na klatce schodowej zapach.

Na włączenie się do ruchu też nie musiałem długo czekać, a w Polsce na zakładkę chcesz wjechać to co mądrzejsi mają przecież pierwszeństwo.

Każdy żyje życiem sąsiada czy znajomego z pracy zamiast zająć się swoim.

Są jeszcze takie rzeczy jak szacunek i honor, tego jest więcej w takiej Polsce w porównaniu do Anglii, są miejsca gdzie nikt

nie chce się okazać chujem, a podpierdalacz źle kończy.. 

 

Niezle, jak komus nie spodobaly sie twoje wypociny i zostales jak to mowisz wysmiany, przytlaczasz przyklady tolerancji na swiecie co do zydow, gejow (wlasnie ich obraziles panie bystry). Do tego opowiedziales jakas historie ze pukasz rastą do drzwi i ci otworzył - musisz byc niezwykle zajebistą osobą. Mi sie wydaje ze przypierdalasz jakąs fete i przy tym probujesz cos zasadzic i po prostu ponosi cie fantazja bo tyle juz tego jesz. Na serio, my chcemy ogladac normlane zwiezle fajne relacje, a nie jakiegos ewenementa. Masz jakis dziwny syndrom z tą Anglia, rozumiem ze tam mieszkasz. Polacy wiadomo, ale wszedzie spotkasz zjebow, czy w polsce, czy w anglii, czy tutaj na forum 😉 jestes prymitywem stary

 

Cytat

Masz nawilżacz powietrza? Masz miernik pH i uprawiasz przy uprawie w ziemi? Stosujesz pH down lub up do wody przed podlaniem? Wiedz że się z ciebie śmieję ale nie wchodzę ci do twojego tematu żeby ci o tym oświadczyć. Zastanawiałeś się kiedyś nad tym jaki wpływ na ziemię ma dodawany do każdego podlewania ph down, gdzieżby przecież ty nie filozofujesz.

a czy ja lub ktokolwiek pisze relacji, umieszcza w niej: no wlasnie wlalem do wilgotnosciomierza 250ml wody o temperaturze 26.3 stopni, bo podobno na stronie producenta napisane jest ze woda ponizej 23.3 stopnia nie ma takiej fajnej wilgotnosci, wiec dlatego podaje te informacje.

 

Cytat

Nie zauważyłem jakoby to forum było przeznaczone wyłącznie dla osób początkujących.

czyli jestes zawodowcem, to juz w sumie wiem dlaczego rastasi otwierali ci drzwi z batem w rece (xD)

 

Cytat

A co z zaawansowanymi którzy ogarniają więcej i każda różnorodność jest postrzegana lepiej niż przewidywalne relacje w których nie ma konkretnych informacji, widziałem jak rośnie marihuana i nie potrzebuję oglądać do porzygania się, setek takich samych relacji. Od relacji wymagam konkretnych informacji i niestandardowych działań, każdy jest inny, ale tu widać, masz robić tak bo ja tak chcę bo odbiega od ogółu, bo młody się zniechęci. To nie jest wolność. Ale wy tak lubicie ustalać chore zasady i zmuszać do tego innych. 

stary przeczytaj te swoja relacje i posty jak dodajesz. zawsze mozesz napisac: lampa x ustawiona na moc 60%, po 2h zmieniam na 80% a pozniej znowu dam 100%, bo ponoc tak dobrze. kurwa ja czytam jakies skroty, cyferki, zeby ogarnac twoja relacje na temat skuna, trzeba poznac 30 innych tematow

 

Cytat

Pierwszy post jest mocną prowokacją, wiedziałem że tak będzie, po pierwszym komentarzu trochę się przeraziłem i nakierowałem inteligentniejszych na właściwą drogę myślenia pozostawiając jednak innym pole do popisu, lubię wiedzieć z kim mam do czynienia.

nie kłam, po prostu widzisz ze malo komu sie spodobaly jakis dziwaczne historie i probujesz ratowac sie tym, ze chciales nas sprawdzic, zobaczyc kim jestesmy XD! kurde jak to czytam to mam niezlą beke, sa rozne smieszne relacje na forum, mozesz obczaic, ale twoja jest dziwna (nie chce uzyc innego slowa, bo moze cie urazi, jak pedała co nie?). Moze to nie jest miejsca dla takiego profesora nauki jak ty i moze musisz szukac dalej. Dziwny kolo z ciebie, przypominasz mi takiego znajomego co pierdoli od rzeczy, bo wlasnie jest przejedzony. narka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ważniak Podziwiam cie chłopie i masz u mnie plusika ze chce ci się tyle pisać, nie wiem na jakim etapie jest ta fotorelacja, przeczytałem 3 po 3, głównie przeglądałem zdjęcia, rób swoje bez względu na innych zawsze coś wniesiesz do tego forum i zawsze do kogoś ta fotorelacja trafi, niebawem wpadnę pooglądać zdjęcia jak coś wrzucisz.

Peace 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ważniak te metody to eksperyment a sposób prowadzenia relacji to prowokacja bądź następny eksperyment psychologiczny w sumie ciekawi mnie co z tego wyjdzie i czytając twoje wypowiedzi albo masz sporo pojecia albo jesteś snobem i kręcisz bekę także bd obcinał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogole co cie skłoniło do wspomnienia o tym rasta i o tych sasiadach? XD nie rozumiem kompletnie czemu to napisales

Staram sie czytać relacje od poczatku znowu, powolutku. 

 

 

Zaczęło się niewinnie, wrzuciłem do wody dziesięcioletnie nasiona Easy Sativy z przekonaniem że nic nie wyrośnie. Dopadło mnie zdziwienie jak po dwóch dniach zobaczyłem pęknięte nasiona. Nie myśląc długo wsadziłem je do ziemi, reszta została w wodzie. Po kilku dniach wyrosły spod ziemi.

482755509_12021-08-30.thumb.jpg.20a82f342a7f5ee1c236bb74f9f36f0c.jpg

Nie bardzo wiedziałem co zrobić bo zaplanowany wysiew nie przewidywał outdoorowej odmiany, a ewentualna dodatkowa przestrzeń przewidziana była na jakieś gody, bo mi się wszystkie nasiona skończyły. Dzięki Kryspiekowi rośliny przeżyły. Prace nad nowym setupem boxa dobiegały końca. Podwiesiłem natenczas doniczkę w rogu boksa z 12 godzinnym światłem

Kim lub czym jest kryspiek?

Podwiesiles doniczke w boxie, tym samym nad ktorym prace dobiegly konca, tak? Czyli tego 50x50 I tam w rogu boxa, staly te 2 easy sativy? 

Staram sie czytać relacje od poczatku znowu, powolutku. 

 

 

Zaczęło się niewinnie, wrzuciłem do wody dziesięcioletnie nasiona Easy Sativy z przekonaniem że nic nie wyrośnie. Dopadło mnie zdziwienie jak po dwóch dniach zobaczyłem pęknięte nasiona. Nie myśląc długo wsadziłem je do ziemi, reszta została w wodzie. Po kilku dniach wyrosły spod ziemi.

482755509_12021-08-30.thumb.jpg.20a82f342a7f5ee1c236bb74f9f36f0c.jpg

Nie bardzo wiedziałem co zrobić bo zaplanowany wysiew nie przewidywał outdoorowej odmiany, a ewentualna dodatkowa przestrzeń przewidziana była na jakieś gody, bo mi się wszystkie nasiona skończyły. Dzięki Kryspiekowi rośliny przeżyły. Prace nad nowym setupem boxa dobiegały końca. Podwiesiłem natenczas doniczkę w rogu boksa z 12 godzinnym światłem

Kim lub czym jest kryspiek?

Podwiesiles doniczke w boxie, tym samym nad ktorym prace dobiegly konca, tak? Czyli tego 50x50 I tam w rogu boxa, staly te 2 easy sativy? 

 

Poszły do przedszkola wyposażone w zaawansowane mierniki wysokości i mają 20 godzin aktywności.

Co znaczy ze poszly do przedszkola? xD i miernik wysokości 20h aktywnosci, czyli? 

Staram sie czytać relacje od poczatku znowu, powolutku. 

 

 

Zaczęło się niewinnie, wrzuciłem do wody dziesięcioletnie nasiona Easy Sativy z przekonaniem że nic nie wyrośnie. Dopadło mnie zdziwienie jak po dwóch dniach zobaczyłem pęknięte nasiona. Nie myśląc długo wsadziłem je do ziemi, reszta została w wodzie. Po kilku dniach wyrosły spod ziemi.

482755509_12021-08-30.thumb.jpg.20a82f342a7f5ee1c236bb74f9f36f0c.jpg

Nie bardzo wiedziałem co zrobić bo zaplanowany wysiew nie przewidywał outdoorowej odmiany, a ewentualna dodatkowa przestrzeń przewidziana była na jakieś gody, bo mi się wszystkie nasiona skończyły. Dzięki Kryspiekowi rośliny przeżyły. Prace nad nowym setupem boxa dobiegały końca. Podwiesiłem natenczas doniczkę w rogu boksa z 12 godzinnym światłem

Kim lub czym jest kryspiek?

Podwiesiles doniczke w boxie, tym samym nad ktorym prace dobiegly konca, tak? Czyli tego 50x50 I tam w rogu boxa, staly te 2 easy sativy? 

 

Poszły do przedszkola wyposażone w zaawansowane mierniki wysokości i mają 20 godzin aktywności.

Co znaczy ze poszly do przedszkola? xD i miernik wysokości 20h aktywnosci, czyli? 

 

 

Ogolnie napisales ze masz jakas zajebista lampe, najlepsze podzespoły, gdzie jakas fota lampki? Fota calego setupa, widok z lotu ptaka, jak to wgl wyglada? 

Staram sie zrozumiec ta fotrelacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ty wkrecasz tym ze czytasz to po 15 razy w poszukiwaniu bledow itp? Jakich bledow szukasz? Tylko ortograficznych, mam racje? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Git Mordeczko daj se luz, gościu chyba w trolla sie bawi albo poprostu ma swoj swiat i swoje kredki. Jak to zbyszek o stunogach mowil szkoda szczępić ry..a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, ArteK napisał:

@Git Mordeczko daj se luz, gościu chyba w trolla sie bawi albo poprostu ma swoj swiat i swoje kredki. Jak to zbyszek o stunogach mowil szkoda szczępić ry..a

Mnie sie wydaje ze on calkiem powaznie to wszystko robi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 1410 roku miała miejsce bitwa pod Grunwaldem. Chłopi z tamtejszych wiosek mierzyli promienie słoneczne na podstawie spektrum światła widzialnego oraz umiejętności rozpoznawania wpływu promieniowana pozaziemskiego na barierę ptaków UV, co doprowadziło Azteków do stworzenia potężnej wiedzy na temat uprawy roślin doniczkowych paleolitycznych. 

 

Popalone końcówki roślin dały muzułmanom dużo do myślenia, więc postanowili dodać do swojej diety codziennej rozmaryn. Rozmaryn, który niegdyś był zwiastunem potężnej mocy dawał im siłę i moc do dalszej uprawy co przekładało się na większe plony. Przeciętny mieszkaniec Trynidadu i Tobago w tamtejszych czasach przy odpowiednich parametrach PAR, poziomu wyszczepienia mieszkańców w danym regionie był w stanie zebrać 200g gotowego suszu z jednej rośliny. 

W roku 1988 cesarz Chin Yong chung Cho uderzył na Rosjan dwutlenkiem węgla który spowodował znaczne  zniszczenia w katedrze wawelskiej. Ormianie w tym czasie gromadzili zapasy w Afryce Południowej co dawało im poczucie bezpieczeństwa przez kolejnymi najazdami Turków 

 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...