Skocz do zawartości
timon1987

plamy na roślinie

Rekomendowane odpowiedzi

Ona już kwitnie i to dobrze. Naładowana pierwiastkami, aż ciekawi mnie czy w nocy świeci. Dużo do końca nie zostało. Do ścinki nie zdechnie raczej ale flush zrób obowiazkowo. Nie zaskoczę chyba nikogo tym co tu napisze: Będziesz miał naprawdę hujowe palenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest tak, że "masz mieć!" hujowe palenie, ale niestety tą uprawą tak będzie. Wynika to z tego,że przesadziłeś mocno z nawozami i to nie jeden raz, wygląd zewnętrzny twojej panny mówi sam za siebie, jest spalona od azotu.

Jako,że przecież nie o wygląd tu tylko chodzi(wyglądu nie będziesz przecież palił)to rozwinę ci dalej, wysoki nadmiar azotu blokuje przyswajanie innych pierwiastków, fosforu między innymi, który jest na kwitnienie niezbędny do prawidłowego rozwoju rośliny. Roślina zamiast rozwijać pąki,nabierać mocy,THC, terpenów i innych dobroci, walczy z nadmiarem nawozów.

To tak jakbyś ty chciał przypakowac albo przytyć, miałbyś fajne warunki i dobra dietę ale nie mógłbyś nic jeść, bo wziąłeś sterydy i teraz nonstop rzygasz i srasz. Logicznym jest stwierdzenie, że zbudował byś mięśnie słabe i wiotkie. To jest tylko jedna strona medalu. Druga jest taka,że będziesz palił później te wszystkie nawozy i nawet flush tu nie pomoże. Zioło będzie się palić na czarno,na węgiel,będzie gasło,iskrzyło się podczas palenia,będzie drapać w huj w gardło i zostawiać hujowy posmak. Odpowiedzialna za to będzie m.in. saletra amonowa- azotan amonu, czyli sól kwasu azotowego i amoniaku ale i masa innych pierwiastków której już nie dasz rady usunąć.

Dlatego uważam,że będziesz miał hujowe palenie. Czy ty uważasz inaczej?

Edytowane przez KlausKörner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odzywki dawałem jak trzeba u innych tak nie ma tylko na dwóch roslinach w sumie zerwałem tydzien temu ususzyłem zobaczyc i po machu zapierdolony byłem elegancko ... nic w gardło nie gryzło i smak dymu był wporzadku no nic zobaczymy bo teraz zaczynają puchnać topy... wogole to od 2 tygodni wody dostają tylko mam inny problem bo jest jedna dama co od początku rośnie na zółto .. ma dobre ph i mało co odzywek dostaje.... dzieki za wyczerpujaca odpowiedz 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz fotkę tej żółtej?

 

Tak to lej już samą wodę. Jej już chyba dużo nie zostało. A ona tam rośnie w jednej ziemi z jakimiś innymi roślinami? To outdoor prawda? Na zdjęciu wygląda jakby rosła w śród innych jakiś roślin, weź pod uwagę ,że pH gleby może być zupełnie inne niż pH podlewania, a i skład chemiczny gleby daleki od npk które roślinom podajesz.

Edytowane przez KlausKörner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10/09/2021 o 10:04, timon1987 napisał:

wogole to od 2 tygodni wody dostają tylko mam inny problem bo jest jedna dama co od początku rośnie na zółto .. ma dobre ph i mało co odzywek dostaje....

Brakuje jej mikroelementów Żelazo czy Siarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpisz sobie w google "Sulphur deficiency cannabis" siarka i przełącz się na grafikę, później "iron deficiency cannabis" żelazo i porównaj.

Możesz kupić Na przykład Canna Flores zawiera mikro i makro elementy na czas kwitnienia, albo inny nawóz zawierający w składzie Fe, S.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...