Skocz do zawartości
pro xd

Ile roślin da radę chodowac w growboxie

Rekomendowane odpowiedzi

Ile krzaków da radę chodowac w growboksie 60x60x160 i ile by się zmieściło automatow/normalnych żeby rosło im się dobrze bez ścigania się o światło? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, pro xd napisał:

@KlausKörner dzięki za odpowiedź, na razie mam hps'a 150w bo krucho z hajsem ale na kolejna uprawę już ogarnę mars hydro ts 1000

 

To weź mordka lepiej automaty. 150hps to nie jest ani mało ani dużo, ale jak przelaczasz później na flo 12h światła z hps150 może być mało. Automat doświetlisz i przez 20 h więc dobowa dawka energii jaką roślina przyjmie będzie dużo wyższa niż przy 12h przy sezonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Juras80 kolega wyzej napisał@KlausKörner

Musisz mieć odstęp między doniczkami, do tego jak wejdą w kwitnienie to tez muszą mieć miejsce topki. Wiec mozesz dać dwa sezony zrobić dłuższy weg, albo nawal malych doniczek i rob SOG jak @KlausKörner napisał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Juras80 no kurde, ziomek wejdzie ile potrzebujesz. Hps 600w i prawie metr2 terenu. Jak chcesz dużo różnych i automatow a donica np 8 l to 9 ci pasuje. Możesz i 4 wsadzić w większe donice. Możesz i dwie, weg 50-100dni, scrog, a możesz i 25szt w donice 3 l. Jak ci wygodnie. 

5 sezonów w donicy 11-15 l i lampie mars ts1000 za dużo i  to za ciasno. ciasno. Ale 5 szt w donicy 8l i lampie lumatek zeus600 to jest ciasno ale super. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Wiem ze 600w dużo ale mam balast regulowany i zawsze mogę dać lampę dużo wyżej i odpalić ja na maxa. Co do ilości myślisz ze plon będzie obfity jak wypełnię box donicami 3l scrog zastosuje. 
3 l donica dość mała nie będą karłowate ? 
moze lepiej większe donice i trening lst i scog. Serio potrzebuje rady ile donic w jakich rozmiarach przy lst i scrog w boxie 90x90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...