Skocz do zawartości
Zlodziej

Niskie ruskie rośliny mały plon

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! 
Jest to moj pierwszy post jak i pierwsza uprawa i borykam się z problem. Moje rośliny to Jack herrer auto girl scout cookies auto i gelato auto. Przez pewien czas w namiocie był fotoperiod ale o tym później. Lampa Mars hydro 96 400W. Nawozy grow, micro, bloom, overdriver, rhino, Big bud. PH między 6 a 7. W namiocie wiatrak, wentylator wyciągający powietrze, torba z co2, nawilżacz temperatura i wilgoć na vegu 70%/80% temperatura miedzy 20C a czasami dochodziło do 34C niestety przez upały, ale łącznie takich dni było tydzień/dwa tygodnie. Na flo 50% wilgotności temperatura 25C mniej więcej. Gleba terra profesional. No i tak jak widać nie szczedzilem na sprzęcie do uprawy jednak rośliny maja 40 cm, nie są obfite. Jack herrer którego posadziłem o miesiąc wcześniej przyniósł tylko 12 g suchego. Gelato i girl scout cookies dochodzą jednak spodziewam się ze będzie podobna ilość, przez jakiś miesiąc w namiocie byl fotoperiod outdor w glebie z dworu urósł przez ten czas na jakieś 8 cm, wiec śmieszne w chuj, wyrzuciłem go z namiotu na przybudówkę, która jest ciagle oświetlona przez słońce i wystrzeliła na ponad pół metra. I tak rośnie bez żadnych specjalnych warunków. Pytanie moje, gdzie robię błąd. Dodam ze robiłem lst i hst na każdej. Jack herrer już testowany i kopie jak popierdolony także jeden plus. Proszę o porady bo chce się przygotować lepiej do następnego projektu. POZDRo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na automacie można robić tylko lst, wszelkie inne treningi wysokiego stresu są odradzane. sam robiłem fima na northen light auto i wyszła mi 30 cm i zatrzymał mi sie flo. na automacie podczas wzrostu robisz tylko lst później mozesz zrobić scroga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie tak jak kolega napisał, przetrenowane jak Gołota po walce ;), ale jak chcesz się czegoś więcej dowiedzieć to jakieś foto wrzuć 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zlodziej tak jak koledzy wspomnieli, problemem również moze być zbyt bliska odległość lampy od krzaka bo wtedy nie idą w górę tylko w boki, z tego co piszesz warunki są ok i wiesz co robisz a mimo to rosną karły, może złe pH lub za dużo wody za mało wody? Zbyt dużo nawozu? Coś musi być nie tak 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzięki wielkie, lampa rzeczywiście mogła być za nisko (30/40cm nad roślina) zwrócę następnym razem na to uwage, pozdro

Wielkie dzięki wszystkim za cenne wskazówki i pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...