Skocz do zawartości
KryspieK

Indica

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, powoli kończe swój projekt i szukam jakiejś indici, która wbija w fotel jak podczas startu rakiety, znacie moze? 

Niestety jak narazie trafiam same odmiany, które miały wbijać w fotel - a koniec końców musze 2 kolejne baty palić, zeby poczuć to, czego oczekuje heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, KryspieK napisał:

Niestety jak narazie trafiam same odmiany, które miały wbijać w fotel - a koniec końców musze 2 kolejne baty palić, zeby poczuć to, czego oczekuje heh

Witaj w klubie.

Jeszcze nie jest tak źle, nie piszesz przecież, że musisz skręcać co 10 minut żeby nabrać nadziei że poczujesz to czego oczekujesz.

Nie chcę cię oszukiwać, więc nawet cię nie mam jak pocieszyć, powiedziałbym żebyś sobie przerwę tak trzy miesięczną zrobił. Ale szczerze? Nie rozwiąże to twoich problemów, może na chwilę. Z dostępem do większej ilości w tydzień wrócisz do obecnego stanu. Czasem zdarzy mi się że nie dopalę blanta, że padnę ogarnięty niemocą ale to skrajne przypadki, przy dużym zmęczeniu lub minutę po przebudzeniu.

Przypominam sobie ( było to tak dawno że zastanawiam się czy to prawda) najpierw pierwsze buchy z lufy, później lepszy towar z lufy, dalej blanty przepełnione zielenią mocne jak buch z lufy, i wreszcie tylko mocna indyca gdzie trichomy tak gęste nie mogą się od siebie odkleić, dawały mi to uczucie wręcz bólu od wgryzania się dymu w płuca. Męskie jak łyk ostrej szkockiej. Chciałbym to poczuć jeszcze raz nawet gdybym miał nie mieć żadnej fazy.

Doskonale pamiętam z czym miałem do czynienia wspominając ostatnie razy kiedy to ostry jak papryka chili dym łechtał mnie po płucach, nawet po półrocznej przerwie nie mogłem już doświadczyć tego uczucia.

Być może dlatego ten towar zapamiętany jest przeze mnie jako najlepsza odmiana na świecie. Ten smak, nie jakieś słodkie babskie owoce, szczerzę powiedziawszy nie potrafię go opisać ani porównać z czymś innym. Był motherfucker ostry i niepowtarzalny, jak dałem blanta smerfetce to było tylko wwwwwfffffffff - - -  fffffffffffff hgy  ygh o Kush. Wiele osób z którymi paliłem podzielało opinię że mają do czynienia z wyjątkowo udanym paleniem. Szukam, nie na zabój, boję się że się zawiodę,  teraz wysadziłem coś z bliskiej rodziny, Albo już nie bo za dużo Northern Lighta było krosowane.

Na roślinie rosły małe bobki, ale były zbite jak kamień nawet w buszu gdzie światło nie docierało można było znaleźć ładne kulki które zmielone w młynku sypały się i sypały. Być może roślina nadal żyje, była dostępna tylko w klonie, u mnie nie była zbyt rozrośnięta jak przełączałem boxa.

My baby.

LVPK-3.thumb.jpg.aa7a69b61eeb6533dde6ba242901534f.jpg

Powstały z tego nasiona S1 i kilka mixów, nie wiem czyja to była inicjatywa ale byłem pierwszy żeby mieć te nasiona. Można się tego było spodziewać, roślina okazała się nierozpłodowa, Nasiona S1 miały jakąś wadę genetyczna, jak już wyrosły to były zdeformowane i miały bardzo powolne tępo wzrostu. Jedna z tych S1 przeszła przez kwitnienie, miała duże nieforemne liście ze zwiniętymi wzdłuż odnogami, topy rosły powoli jak cała roślina, na zakończenie miała może 10% tego co pozostałe rośliny.

  LVPK-5.thumb.jpg.f0b8ad14d9366ac2ab465b1f3fdebcf5.jpg    

Nasiona krosowane przyniosły uprawę którą zapamiętałem, było najgorzej, pomijając te z wynikiem 0.

Kush ale nie jakiś tam zwykły Kush to Las Vegas Purple Kush (LVPK)

Sadzić palić tylko się nie podusić. Z nadzieją czekam aż ktoś mi wyśle klona, może być z przędziorkami jakoś przeżyje.:ganjamon:  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ważniak Sprawdzę tego Las Vegas, tylko nie wiem czy gdziekolwiek dorwe, dziekuje! 

White Widow od Szym'a pójdzie w drugą donicę, zobaczymy co będzie mocniejsze 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, KryspieK napisał:

@Ważniak Sprawdzę tego Las Vegas, tylko nie wiem czy gdziekolwiek dorwe, dziekuje! 

White Widow od Szym'a pójdzie w drugą donicę, zobaczymy co będzie mocniejsze 😄

Greenhouse seeds ma wyprzedaż, jest tam kilka Landrace ów, dużo kush ów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...