Skocz do zawartości
bingobum

Jacy producenci nasion są waszym zdaniem najlepsi?

Rekomendowane odpowiedzi

Póki co mam kiepskie doświadczenia z Royal Queen (na 3 nasiona tylko 1 wykiełkowało) i testuje teraz Barney's Farm. Są producenci, od których można kupować "w ciemno", czy tacy których lepiej omijać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bingobum Cięzko stwierdzic, zawsze sie znajdzie "Czarna owca" choćbyś kupował najlepsze nasionka.
Bardziej zastanawiałbym się których sklepów omijać.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje Mr.canuckssgrow 

To jest jeden z najlepszych growerow na swiecie .zobacz sam na YT po 3 miliony wejsc .ziomek robi cuda z krzaków. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KlausKörner mam teraz 3 uprawe z nasionami od greenhouseseeds i nigdy nie mialem z nimi problemów. Dwa razy kupywalem nasiona od rqs i juz nigdy nie kupie u nich nasion. Z barneysfarm tez nie mialem problemów. Ale patrząc cenowo to greenhouseseeds wygrywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Dobry_Człowiek! napisał:

@KlausKörner mam teraz 3 uprawe z nasionami od greenhouseseeds i nigdy nie mialem z nimi problemów. Dwa razy kupywalem nasiona od rqs i juz nigdy nie kupie u nich nasion. Z barneysfarm tez nie mialem problemów. Ale patrząc cenowo to greenhouseseeds wygrywa.

To i ja pochwałę ten Greenhouse seeds. Paczka szła z Holandii jeden dzień,więc bardzo szybko i mają zajebiste opakowania, szczególnie z serii seeds Hunters.

IMG_20210901_131839.jpg

IMG_20210901_132157.jpg

IMG_20210901_132221_1.jpg

IMG_20210901_132306.jpg

IMG_20210901_132351.jpg

18 minut temu, Bubble napisał:

@Dobry_Człowiek! możesz coś więcej o RQS napisać czemu nie?

Ja miałem lipę z dosidos auto od rqs , padły po wykiełkowaniu, wyszły z ziemi ale bez listowia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Dobry_Człowiek! napisał:

Kupiłem raz 5 nasion żadne nie wykielkowalo, później Kupiłem następne 5 i tylko jedno wykielkowalo.

ech, a ja myślałem, że to może ja coś spieprzyłem... nigdy więcej RQS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dobry_Człowiek! Martwi mnie to co mówisz bo po pierwszej uprawie miałem przy kiełkowaniu 90% i przy drugiej podobnie, ale na automatach i ostatnio jówię trochę więceak zamawiałem to stwierdziłem, że zamówię trochę więcej i zamówiłem sezony, więc mam pół szuflady szajsu :(, ale powiedz mi jeszcze czy prosto od producenta zamawiałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooo Jesu

A zza granicy dochodzą normalnie te paczki z pestkami?

Zginęło wam coś kiedyś po drodze?

Mam na myśli czy np szajbusy celnicy nie przechwyca nasion,bo stwierdza że to kontrabanda jakaś nielegalna.

Nasiona są legalne ale ja już kurwa wszystkiego się spodziewam...Nawet krasnoluda bym zobaczył,to nie był bym zbytnio zadziwiony he he 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooo Jesu
3 minuty temu, konopny_janusz napisał:

miałem lsd od barneys Farm i na 3 nasionka jedno wykiełkowało, byłem wkurwiony

Ja od dutch pasion auto amnezja 10 sztuk,6 wyrosło a jedna karlowata cipa. Później auto euforia...w sumie teraz i na 3 tylko jedna idzie,mam od tych chujow jeszcze auto ak xxl i jak to nie wyjdzie to chyba rozpierdole to wszystko i będę kurwa jedwabniki chodowac.

Nasiona do kolekcjonowania piszą..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...