Skocz do zawartości
bingobum

Northern Lights Auto+ Gorilla Zkittlez Auto/ Lumatek Attis 200W / 60x60

Rekomendowane odpowiedzi

12 dni od wykiełkowania Northern Lights Auto
ziemia LightMix
lampa początkowo ustawiona na 20%, teraz 40%/60cm
podlewane było wodą, ostatnio poszła połowa dawki root juice; pH w normie
wilgotność 70% 25/20 stopni Celsjusza

czy tu czasem coś nie jest spieprzone? czy nie za mała jak na swój wiek? czy mam się martwić tymi plamkami na liściach?

obrazek.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, KlausKörner napisał:

A jak długo ona tak wygląda? Stoi w rozwoju czy jak?

wykiełkowała dość szybko i pokazała liścienie, ale odkąd pokazały się liście to jakby zwolniła i od tygodnia zmiany są minimalne 
nasiono moczone w wodzie, potem przełożyłem do Easy Plug i razem z nią później do ziemi

tak sobie myślę.... może przez ten Easy Plug za dużo wilgoci dostała? albo ze światłem przesadziłem?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, KlausKörner napisał:

Ale nie w tym easy pług. Możesz wrzucić do wody na 18h a potem do ziemi do docelowej donicy. Parę dni i wyjdzie.

tak właśnie teraz planuje zrobić 🙂 

@KlausKörner na pewno tylko 18h? bo ja gdzieś tam czytałem, że lepiej 48h?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bingobum Ja bym się nie bawił z wodą, tylko od razu do docelowej, jakiś mały psikacz i pilnować, nie przelać.

Wg mnie najlepiej kiełkować od razu w ziemi, wydaje mi się to najbardziej skuteczne i najmniej problematyczne 🙂  Ale to moja opinia ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie wyrzuc wez nie sluchaj tego xd nie podlewaj jej przez 5 dni albo i wiecej i obserwuj, moze za duzo wody jrj wlales, swiatlo daj na 50w i czekanko. 

 

@KlausKörner@KlausKörner gdzie wyrzucic, ja ci dam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, KryspieK said:

@bingobum Ja bym się nie bawił z wodą, tylko od razu do docelowej, jakiś mały psikacz i pilnować, nie przelać.

Wg mnie najlepiej kiełkować od razu w ziemi, wydaje mi się to najbardziej skuteczne i najmniej problematyczne 🙂  Ale to moja opinia ^^

Dobrze gada. Male doniczki(ja uzywkam torfowych), 50/50 ziemia z kokosem. Zwilzasz ziemie woda z rhizotronic przed wrzucenjem ziarna, dziurka na 0,5 Do 1 cm Max. Lekko przykrywasz ziemia.

Tez  uzywam atisa I od dnia zero ustawiony nad doniczkami na 40%. Jakis maly wentylator ustawiony nad doniczkami. Ostatnie dwa rzuty 100% skutecznosci.

Edytowane przez Soniq21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz myślę, że pewnie faktycznie przesadziłem z wodą - a ten Easy Plug dołożył swoje, bo to przecież chłonie jak gąbka 😖no ale pierwsze koty za płoty- szybka aborcja i ruszamy raz jeszcze zgodnie z waszymi wskazówkami 🙂 

@Git to automat, więc jak coś spieprzone na starcie to i tak pewnie g. z tego będzie... 😞 
na tym etapie jeszcze nie żal mi abortować, koszty nauki 

Edytowane przez bingobum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Brazil Munster napisał:

Jak jest miejscew namiocie to zostaw. Niech rosnie. A nowe laduje do gleby 🙂

jak tylko ogarnę dodatkową donicę, to może faktycznie zostawię...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...