Skocz do zawartości
hideinbush

Przywitanie oraz kilka pytań :)

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, jestem nowy i ostatnio spróbowałem zapalić marihuanę i bardzo mi się spodobało. Chciałbym zapytać, jak często mogę palić, żeby uniknąć niepożądanych skutków zdrowotnych, zawieszeń, tracenia wątków i wolniejszego myślenia oraz dalej poprawnie funkcjonować. Jeszcze pytanie, czy towar kupiony od dealera zazwyczaj jest w porządku, czy często jest wymieszany z czymś niezdrowym? Dodam, że mam 17 lat i czy palenie w tym wieku może wpłynąć na mój rozwój i tym podobne? Może w dodatku jakieś porady gdzie przechowywać z 1 lub 2 gramy zioła, ale tak dyskretnie w domu, żeby nikt nie zobaczył, może jakiś mały słoiczek? Z góry dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, hideinbush napisał:

Chciałbym zapytać, jak często mogę palić, żeby uniknąć niepożądanych skutków zdrowotnych, zawieszeń, tracenia wątków i wolniejszego myślenia oraz dalej poprawnie funkcjonować.

Ciężko powiedzieć. Thc działa na każdy organizm nieco inaczej. Grunt to zachować umiar. Zapal sobie raz w tygodniu po wykonaniu obowiązków i będzie git 😉

 

3 godziny temu, hideinbush napisał:

Jeszcze pytanie, czy towar kupiony od dealera zazwyczaj jest w porządku, czy często jest wymieszany z czymś niezdrowym?

 Ilu dealerów tyle różnego towaru. Zdarzy się że palenie będzie trefne, ale nie zawsze. Przed paleniem postaraj się dostrzec czy z buchem wszystko w porządku i w miarę możliwości bierz z pewnych źródeł

 

3 godziny temu, hideinbush napisał:

Może w dodatku jakieś porady gdzie przechowywać z 1 lub 2 gramy zioła, ale tak dyskretnie w domu, żeby nikt nie zobaczył, może jakiś mały słoiczek?

Nie znam twoich rodziców, ale może warto spróbować z nimi porozmawiać i nie ukrywać się? 

Edytowane przez Zielarka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@hideinbush Do skutków ubocznych cięzko jest doprowadzić, wystarczy przestać jarać i kazdy zejdzie, nawet po kilku latach jarania dzień w dzień, luzik.

1-2g to mozna i w szuflade wrzucić w woreczku, kto się skuma? Raczej nie będzie tak bardzo walić. 

Ilu dilerów tyle towaru, jeden miesza z piaskiem, inny cukrem sypie, jeszcze inny w benzynie macza, najlepiej znajdź sprawdzonego ziomka - bo nikt ci nie powie co dostajesz tak o. 

Co do rozwoju, myśle, ze raczej źle buszek nie wpłynie, tj nie jarasz dzień w dzień 5+ więc nie masz się czym martwić, znam ludzi, którzy w wieku 14-16 lat walili po nosie dosłownie torby towaru i za bardzo im to nie zrobiło nic, to jaranie napewno nie zaszkodzi 🙂

@KlausKörner Nie trzeba być od razu takim wulgarnym >.<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, KryspieK napisał:

martwić, znam ludzi, którzy w wieku 14-16 lat walili po nosie dosłownie torby towaru i za bardzo im to nie zrobiło nic

Również znam takowych i są tak odklejeni, że głowa mała 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KlausKörner Tez mozliwe XD

Mozna gdybać, ja tam feciarzy mam głęboko, a juz w ogóle samo wciąganie.

Wiadomo, kazdy jest inny po prostu, jeden 10 lat bez skutków będzie wciągał, inny po roku będzie miał łeb poryty >.<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...