Skocz do zawartości
ArteK

XXL Big Gorilla - Girl Scout Cookie - Super Haze Auto M-H ts1000

Rekomendowane odpowiedzi

GSC calosciowy wynik zrobił 37,3(nie licze sampelkow na testu wiec moze z 40 45 by bylo, zostawilem sobie tylko 15 gieta i czekam na gorylla a Tymczasem dobry bluncik z fajnej piątuni. za jakies 2 -3 dni podam ile wyszlo z gorylla. Tyla lat bufam a wrapa pale pierwszy raz jestem Ciekaw wrażeń, przy ostatecznym wyniku zrobie takie podsumowanie fotorelacji. Teraz odpalam tego zbiciucha, bede to do 00:00 tlił🤣

Elooo 420! 

16362251843773501456316433923643.jpg

Edytowane przez ArteK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

66 tego co zostało z gorylla 😉

Uważam ze to naprawde zacny wynik przy błędach ktore popełniłem. Podsumowanie po poludniu 😉

16365456121868130204831581245791.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsumujmy calą uprawe bo byla dosyć zakręcona.

Problemy standardowo zryte ph nabita nawozami jedna i druga, przy GSC nie bylo to aż  tak odczuwalne.

Druga rzecz mialem szkodniki/larwy w ziemi system korzeniowy byl zbity dobre 5-6cm od gory w środku prawie nic i same larwy nie mam pojęcia jak to sie stało ale system korzeniowy wyglądał mniej więcej jak klepsydra. 😞 mógłbym tu rozpisywać kazdy bład po koleji ale po huj? I tak nikt tego nie przeczyta😅 wniosek nasówa sie jeden i Jasny miernik PH byl potrzebny

Wynik nie powalił ale z 2 krzaków udalo mi sie zrobic 100g plus minus wiec jest postęp💪 @Brazil Munster mowilem ze wyjdzie wiecej 💨

Zostaly mi jeszcze 3 automaty reszta nie wykiełkowała, kończe przygodebz automatami nastepny grow tylko fotoperoid 

Duzo osób sie udzielało przy tej fr za co bardzo dziękuję wszystkim i każdemu z osobna 😉 @Zielone krainy Dzieki za poświęcony czas i cenne rady👊💨

Fotorelacje uznaje za zamkniętą @Tester prosze o przeniesienie Fr do zakończonych. 5 😎

 

 

 

Edytowane przez ArteK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster palenie fajne ale nie moje klimaty nie przepadam za sati a niestety lolek o 24 i spania nie ma.

Z auto rezygnuje z tego wzgledu ze nie mam wplywu na czas zakwitnięcia roslinek. Druga rzecz topy z auto a z fotoperoid to dzien do nocy. Gdyby goryl był fotoperoid to wyszlo by ponad 100 z jednego krzaka. Fakt te odmiany xxl mają niby imitować w budowie topa outdoorowego i faktycznie topy są twarde zbite. Teraz tylko spobie w spokoju niech dojdą 2x gsc i jeden cream kush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ArteK ja przeczytałem i fakt faktem automaty indoor trochę nie mają sensu przez wgląd na jakikolwiek problem lub popełniony błąd w trakcie uprawy co może mocno negatywnie wpłynąć na końcowy wynik a przy sezonowym krzaku można naprawić bez problemu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@onyx dokładnie dlatego przy drugiej uprawie wyciągnąłem wnioski i nie chce auto, wole dwa krzoki 4 tyg wegu i niech rośnie, tak naprawde 95% autosów ma tski sam smak i zapach czyli owoce, mialem GSC fotoperoid co mi @Zielone krainy ją uratował, to jak byś tym topem w okno rzucił wybite.a z tego gsc auto to ani za bardzo smaku tych ciastek.

Dlatego teraz kompletuje sprzet mierniki ph/ec donice rqs, tylko potrzebuje dobrej duszy i chwili czasu ktoś kto mi poświęci na wytlumaczenie ocb z tym EC.

Teraz chcialbym namierzyć bubble gum lsd i ak47. Lsd z barney jest bbgum jest z rqs gdzie mojim zdaniem jakość tych nasion jest mierna. A akacza znalazlem u pana pestki ale jakos nie ufam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, ArteK napisał:

@KlausKörner gosciu mi jakis plyn wciskał do czyszczenia i ze ponoć sonda w jakimś plynie ma być?!?!?

elektrody pH nie można wysuszyć- przechowujemy ją w roztworze KCl lub opcjonalnie w buforze z HCl (nigdy w wodzie); bez odpowiedniego przechowywania elektroda będzie niedokładna i szybko się zniszczy

*nie musi być specjalny płyn żaden, wystarczy samemu zrobić roztwór KCl

Edytowane przez bingobum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bingobum mordeczko rozwiń myśl " wystarczy samemu zrobic roztwór KCl "

Wszystko juz wiem namierzyłem instrukcje łobsługi w języku polszy wiec git 😉 daj znac tylko jak z tym płynem 

@KlausKörner wujaszku adwe masz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, adwa 14. Mam też inny taki tańszy cultywalley, i tam tak samo tylko zatyczkę. Być może ja robię źle. Ale nie zauważyłem żeby coś się psuło. Jak kalibruje to 0,04 0,08 na granicy błędu. Kalibruje w roztworach Milwaukee 4 i 7 ph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ArteK Prosiem Cię bardzo: kupujesz sobie na Allegro chlorek potasu (najlepiej taki do zastosowań analitycznych. ale i spożywczy się nada) i rozpuszczasz go w wodzie destylowanej (demineralizowanej) do uzyskania roztworu 3,6-4 -molowego (wersja uproszczona: nasyp tego do wody tyle ile się rozpuści i gotowe 😉 )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bingobum a na alledrogo 35 z przesyłką w 24h xDD

Ahahahqh zabiłeś mnie hahah 🤣😂😂

@KlausKörner czyli chyba jak ma sie zjebac to sie zjebie zawsze mozna zrobic jak @bingobum napisał 😂 pooprawił mi chłopak/dziewczyna humor!🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...