Skocz do zawartości
KryspieK

Witajcie 😁

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkie mordeczki 😁

Siedzę na tym forum od jakiegoś czasu, lecz dopiero teraz zebrałem się na przywitalny post, wybaczcie! 😄

Jako, że to post do powitania to może kilka słów o mnie? 

Jestem strasznym minimalistą, lubię proste rzeczy, proste rozwiązania, bo ponoć te najprostsze są najbardziej skuteczne 😁

Swoja przygodę z uprawą zacząłem stosunkowo niedawno, ale wiedzy trochę już wcześniej miałem, lubię kiedy trawa wbija w fotel, ale trochę się boję jedzenia z konopiami (nie żebym nie próbował, ale to co wy normalnie, to ja może jedną trzecią 😅) choć oprócz konopi, mam też swoją miłość życia, którą jest rysunek, taki mały artysta ze mnie 🙈

Znajomi mawiają, że jestem wredny, kiedy ja po prostu staram się być szczery, cóż takie czasy, że za szczerość dostajesz opierdol 😎

Często i gęsto chodzę po lasach, taka moja kolejna miłość, no, nie ma nic lepszego od skuna, słoneczka i kilkugodzinnego spaceru po niekończących się leśnych ścieżkach. 

Być może niektórzy z was już mnie kojarzą, inni może nie, zawsze staram się być pomocnym, a doświadczeniem życiowym chętnie się dzielę. 

Nie wiem co tu jeszcze naskrobać, to miało być przywitanie, a zamienia się w minibloga, wybaczcie 🤦‍♂️

Tak więc witam wszystkich, mam nadzieję że miło wam leci sobota, a najlepiej w gronie przyjaciół 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Szym  Złożyli datek na jedno radio i im dyrektor tego radia podpisał zgodę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wiesiu Haha mozliwe XD 

A tak na powaznie, akurat ten obrazek to było "zlecenie" Dla kumpeli, dostałem za to sztuke dobrego jarania 😜 Chciała plakat mieć ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@point.99 Niee, Rysować to ja moze i potrafię, ale jakbym miał wymyślać postaci, fabułe, i wszystkie inne duperele to bym chyba oszalał hah. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...