Skocz do zawartości
Gość

Do oceny plus kilka pytań. Cream Mandarine Auto

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Mam takiego automacika i ma on już prawie 8 tygodn i:

1. Czy zółtawa barwa jest normalna na tym etapie czy za mało nawozów dawałem? Czy to przeszkodziło w napuchnięciu pałek?

2. Czy na fotach niżej da się ocenić barwę trichromów? Wydaje mi się że większość jest przeźroczysta a niewielka część mleczna. 

3. Za ile dni przewidujecie ścine? Trichromy wystarcza mi jak będą mleczne ew. część bursztynowa. 

Screenshot_2021-08-27-21-05-15-208_com_miui.gallery.thumb.jpg.de5d2bd2dfc2bf1ffd46b0d26b4e6d94.jpgScreenshot_2021-08-27-21-11-33-260_com_miui.gallery.thumb.jpg.bafbb8a0805b1a6f9361ba57746713e1.jpgScreenshot_2021-08-27-21-11-30-624_com_miui.gallery.thumb.jpg.d2618864d5cd074df9ca76e1dabc6c9b.jpg

Screenshot_2021-08-27-21-05-12-656_com.miui.gallery.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, mleczyk napisał:

Czy zółtawa barwa jest normalna na tym etapie czy za mało nawozów dawałem? Czy to przeszkodziło w napuchnięciu pałek?

jak za bardzo żółte liście na takim etapie to azotu daj im trochę 

 

15 minut temu, mleczyk napisał:

Czy na fotach niżej da się ocenić barwę trichromów? Wydaje mi się że większość jest przeźroczysta a niewielka część mleczna. 

nie widać zbytnio bursztynu może i tak być jak piszesz

 

16 minut temu, mleczyk napisał:

Za ile dni przewidujecie ścine? Trichromy wystarcza mi jak będą mleczne ew. część bursztynowa.

średnio z 8 tygodni auto kwitnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@onyx @KlausKörner to co w takim razie mogło pójść nie tak jeżeli ma już 8 tyg a jest taka zacofana? czy ja mogłem mieć wgl wpływ na automata? przecież on sam decyduje o długości żywota. 

Plus, czy muszę kupować lupe czy jednak z takich fotek da się coś wywnioskować o dojrzałości? 

Dzięki za odpowiedzi ludki! 🙏🤝

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mleczyk to nie tak że jest ona opóźniona po prostu wszystkie wersje kwitną 8 tyg zazwyczaj jeżeli to nie da wersje fast 

A mikroskop najlepiej kupić bo to koszt 15zl i może dużo pomoc w ocenie dojrzałości rośliny 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

PH z dzisiaj ok. 6.5, mam bio downa i staram się lać wodę z pH 5 - 6.

Nawozy to bio grow, bloom, top max. 

W czasie kwitnienia lane co drugie podlanie bloom (2ml/L)i top max (1ml/L) na przemian. 

Growa na Wega praktycznie nie lałem ale teraz posłem dawka 3ml/L bo braki azotu widać.

Mytslalem że 8 tyg to trwa weg i flo a nie samo flo. 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@KlausKörner oki dzięki, zastosuję. Wgl te biobizz z racji że organiczne są chyba dosyć bezpieczne jeżeli da się więcej niż zalecaną dawkę? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Podlewałem przez tydzień pełnymi dawkami grow, blom i top mac i jest różnica, odżyły i napuchły sporo. Dzięki! 

jeszcze PYTANKA:

1. jest szansa że będę mógł zrobić kose za 10 dni? Bo niestety wyjazd się szykuje. 

2. I jeszcze apropo suszenia, jak zostawię na tydzień w kartonie z wentylacją bez opieki to czy jest duże ryzyko że się coś stanie? Czy powinny się ładnie wysuszyć bez problemu?Wilgotność miałyby w granicach 60%

A oto ona:

Screenshot_2021-09-05-16-34-29-195_com_miui.gallery.thumb.jpg.3557c0a2a7b01d58aee82f7448875871.jpg

Screenshot_2021-09-05-16-34-33-468_com_miui.gallery.thumb.jpg.95cd513c21bb6b70b57cf86cdab2d676.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, mleczyk napisał:

jest szansa że będę mógł zrobić kose za 10 dni? Bo niestety wyjazd się szykuje. 

jest

 

59 minut temu, mleczyk napisał:

2. I jeszcze apropo suszenia, jak zostawię na tydzień w kartonie z wentylacją bez opieki to czy jest duże ryzyko że się coś stanie? Czy powinny się ładnie wysuszyć bez problemu?Wilgotność miałyby w granicach 60%

zawsze może plecha się pojawić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...