Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Adrianosik Jak walka z przędziorkami, nie wróciły?

No ładnie tutek rośnie, tego brązowego szczyta z ostatniego zdjęcia sobie odetnij bo ci się pleśń wda.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20211010_203531.jpg

Niewiem czy to taka odmiana czy coś jest nie tak czy wszystko gra z tym że niemal wszystkie liśće zamierają nawet te pojedyńcze przytopowe, może należy wymienić wode  w zbiorniku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym jak to  kończy żywota jak jeszcze nke dojżała   zdaje mi sie że z 3tyg conajmniej zostało

20211011_063609.jpg

28 minut temu, Adrianosik napisał:

@Szym jak to  kończy żywota jak jeszcze nke dojżała   zdaje mi sie że z 3tyg conajmniej zostało

20211011_063609.jpg

Myśle że do kosy to dobre czy tygodnie dodam, więcej nawozu   może im sie poprawi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjaciele czy to pleśń? Wygląda podejżanie na dwuch topach takie coś wyskoczyło wygląda  na to że postępuje do kosy minimum 2tygodnie nawet więcej bo panna  białe włosy powypuszczała

20211024_175551.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dobry_Człowiek! ożeszkurnasz, pewex że.to plecha na dwuch innych topach też jest pleśń już wycięte, tak myśle że flusha zaczynam dzisiaj, topy bardzo tłuste chociaż nie gotowe w 100%to  myśle że 80% gotowe chyba to musi mi wystarczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...