Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Elo mordy i wariaty  mam tu nietypową fotorelke  tutek wykiełkował  1maja z koleżankami   lecz wydawał sie najsłabszy więc nie poszedł do boxa szkoda było go wyżucać więc poszedł na balkon   koleżanki już zebrałem  box pusty więc  tutka biorę na warsztat jako że nie zakwitą   lampy  daje 12/12   podlewanie automatyczne  jako nawóz  przefermentowany  rozwodniony koński  obornik  niewiem ile dokładnie mam go lać więc wg uznania.  W boxie wyciąg jest wiatrak  jakiś zkombinuje. W popszedniej uprawie zalęgł mi sie przędziorki mam nadzieje że nie przejdzie na tutka w końcu box wysprzątany.  Roślina jest bardzo rozkszewiona  rośnie w źemi z perlitem i keramzytem , donica  nawet nie wiem ile ma pojemność .  W sobote wyjeżdrzam na tydzień urlopu  myśle że większa już nie urośnie ze względu na ograniczoną doniczke  

20210825_205540.jpg

20210826_212610.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adrianosik Tak, i tak urośnie. 

Pedziorki nie powinny przejść, bo one się w ziemi wykluwają z tego co się orientuję, a już w ogóle że masz wysprzątane. 

Swoją drogą, bez urazy, ale trochę mnie w oczy twoje orto razi 🙈

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo .   Wszytsko było by ok gdyby nie to że znowu mam przędziorki!! Lecz ttm razem  bardzo wcześnie to zauważyłem  co  jak mam sie ich pozbyć?  

20210905_194650.jpg

20210905_194639.jpg

Edytowane przez Adrianosik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo mordy na przędziorki podziałała chemia lecz na liśćach znowu jakieś zmiay mam nie wiem co to? Poza tym niektóre końcówki liść robią sie brązowe?

16316372707979034458182943881958.jpg

16316373001803145358996672786706.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo. Panna M&J  rozwija sie bez zarzutów tak mi sie wydaje przynajmniej. Bez tej chemi nie szło by prowadzić uprawy  nieekologicznie ale  co poradzić. Zdecydowałem sie na profesjonalne nawozy gdyż niewiem jak dawkować natóralny nawóz

20210926_182507.jpg

20210926_182454.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adrianosik Twoje drugie zdjęcie, widoczny jest filtr? Widać srebrne denko i kawałek białej watuliny? Na tej watulinie w dolnej czesci filtra wstępnego widać folię czy to taki filtr wstępny?

Łopatologiczniej nie potrafie😝

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ArteK watulina otacza filtr  z węglem aktywnym  taki od nowość był kupiony.a to denko to po orostu metalowe denko powietsze jest wciągane od boków do okoła filtra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...