Skocz do zawartości
Gość

Plon tak smaczny że blagasz o więcej

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Witam tak jak w tytule może nie ten dział także przepraszam z góry 🤦.

Jakie sposoby macie na ostatnie 2 tyg przed ścinka, aby plon był jak najwyzszej jakości ?

Słyszałem o wodzie z miodem?

Bo już moje kubki smakowe placza o pomstę do nieba, aby w końcu palenie nie smakowało jak chemia z nutką siana wymieszanego z kompostem

Dodam że że zamówiłem już biopacka nawozów na kolejne uprawy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@MałyTopek  Woda z miodem to " upiększacz" poprawia smakowe doznania, ale cudów nie czyni. Całą uprawę trzeba dobrze przeprowadzić, a na koniec wyzbyć się nawozów, najlepiej, by rośliny się same dobrze wyssały z nawozów, czyli polecałbym je na końcówce głodzić, a sam fush , ja bym go nie robił, jak najbardziej naturalnie, niech roślina wszystko wyssie, a jak wyssane zostanie wszystko, to będzie to po niej wyraźnie widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, onyx napisał:

@MałyTopek przede wszystkim jeżeli chcesz że by było dobre w smaku to trzeba kupić waporyzator

A to juz chyba indywidualna kwestia XD 
Blant vs wapowanie = Wole smak tradycyjnego palenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie pale ogromne ilości na różne sposoby . Moim zdaniem najlepsze zioło to takie które pięknie pachnie,jest aromatyczne ale przede wszystkim smakuje tak samo jak pachnie. Różne można mieć upodobania co do terpenów,ale najważniejsze żeby w smaku i palone było odzwierciedleniem zapachu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znowu powiedzą, że się czepiam 😉, ale chyba do tego jest to forum. Po przeprowadzeniu blindtestów w kraju mlekiem i miodem płynącym znaczy USA, wyszło, że nie jest wyczuwalna zmiana w smaku przy uprawie organicznej z flushem i bez flusha. Oczywiście każdy może mieć swoje zdanie w tym temacie, ja flush stosuje. bo nawet jeśli nie poprawia smaku to i tak już niewiele nawożenie pomoże. Natomiast jeśli chodzi o nawozy mineralne to jak najbardziej różnica była wyczuwalna. 

Ciekawy jestem waszych komentarzy na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@onyx Nie miałem okazji sprawdzenia organoleptycznie więc czekam na twoje odczucia, będę wdzięczny jeśli się z nami wrażeniami podzielisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@onyx Jak zostanę gejem to zakupie vapo, ale tak całkiem poważnie jestem uzależniony od skurwysynskiego bucha po którym szukam duszy . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MałyTopek w sumie na ten moment mogę Tobie jak i każdemu z was powiedzieć że jakiś czas temu umarła u mnie jedna z łodyg przez co musiałem ją wcześniej ściąć, od 2-3tyg palę to i w sumie nie czuć żadnej chemii ani takiego posmaku nie fajnego a dodam że nie planowałem ścinki tej łodygi i ona cały czas była dokarmiana wszystkimi nawozami od biobizza 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KlausKörner no tak ale chyba o to się rozchodziło? Znaczy się chodziło mi bardziej o komentarz @Bubble

W dniu 25/08/2021 o 16:52, Bubble napisał:

I znowu powiedzą, że się czepiam 😉, ale chyba do tego jest to forum. Po przeprowadzeniu blindtestów w kraju mlekiem i miodem płynącym znaczy USA, wyszło, że nie jest wyczuwalna zmiana w smaku przy uprawie organicznej z flushem i bez flusha. Oczywiście każdy może mieć swoje zdanie w tym temacie, ja flush stosuje. bo nawet jeśli nie poprawia smaku to i tak już niewiele nawożenie pomoże. Natomiast jeśli chodzi o nawozy mineralne to jak najbardziej różnica była wyczuwalna. 

Ciekawy jestem waszych komentarzy na ten temat.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...