Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc. Gdy automat pokazal pre-flowers - to jest okolo 23-4 dzien i jeden wlosek - automat ten z szybszych co spowiadal sie producent 60 dni - czy stosowac LST? czy lepiej zostawic i niech wzbija sie ku gorze? Pozno a jest wiele watpliwych mysli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Roter jedni twierdzą że lst zawsze warto stosować mimo szybkich automatów a inni twierdzą że się nie opłaca, aktualnie prowadzę lowraydera auto który jest właśnie szybkim automatem i przeprowadziłem trening lst z którego jestem zadowolony, minus taki że roślina zaczęła kwitnąć w 19 dniu życia, na ten moment udało mi się zrobić 6 w miarę równych szczytów gdzie bez treningu główny szczyt dominuje dosyć mocno w stosunku do odrostów 

@onyx oglądałem fotorelacje kolesia który prowadził takiego lowraydera bez treningu w donicy 9l, całą fotorelacja poszła bez komplikacji no według mnie za dużo karmił ale o dziwo nie popalił rośliny, wyszło mu 23g suszu, więc ciekaw jestem ile mi wyjdzie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@onyx  To znaczy ze 25 dniu i jak pierwsze pre-flowers sie ukazaly, to nie robic? Ty jestes 19 dzien i masz juz 6 szczyty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Roter  Aktualnie mam 26 i możesz zajrzeć na moją fotorelacje, od pojawienia się włosów nie prowadzę treningów, daje jej rosnąć spokojnie i szczerze myślałem że uda mi się uzyskać więcej niż 6 szczytów ale to jeszcze możesz się zmienić bo na tej moment strasznie mi się krzaczy skubana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Krzykrzysztof napisał:

siema, myślicie, że warto zrobić lst gdy automat ma już dwa miesiące?

nie, LST wcześniej się robi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18/05/2021 o 19:47, onyx napisał:

@Roter  Aktualnie mam 26 i możesz zajrzeć na moją fotorelacje, od pojawienia się włosów nie prowadzę treningów, daje jej rosnąć spokojnie i szczerze myślałem że uda mi się uzyskać więcej niż 6 szczytów ale to jeszcze możesz się zmienić bo na tej moment strasznie mi się krzaczy skubana

Taaa. Żadnych. Oprócz łamania. 😎 Supercroping 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

28 minutes ago, Charyx said:

Takie pytanie mam lepsze LST jak roslina rewegowala podczas kwitnienia czyli monster cropping, czy siatke jakas starac sie upchac po dwa odrosty na standardowa przestrzen bo troche mnogo sie zrobilo:p\

gdyz zbyt duzo popkornu na dole zostawilem do rewegu. Planuje jej zabierac nieco swiatla zeby sie jeszcze wyciagla ale nie zakwitla jeszcze z polltorej tyg dam jej do przelaczenia swiatla.

large.242610434_582405879616020_4392378197686720890_n.jpg.44606b6b6c19f0253375927a8ca8bfc8.jpglarge.242361408_156606189986892_3733426271184033298_n.jpg.8e437282dbb42f3869c64afccce4c40b.jpg

Edytowane przez Charyx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minutes ago, Andi said:

@Charyx dużo nie zyskasz na tej roślinie doprowadź ją do końca przede wszystkim 

to zalezy jak dlugo utrzymam ja na wegu. chce zrobic tak zeby uzyskac a rosnie fajnie 

@Andi na korzenie ma 11l plus nawozy a jak by dac jej z miesiac wegu jeszcze

 

@Andi bo i tak z auto stoi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KlausKörner tak ale niewiele dopiero sie odbila ziemia wyjalowiona ale kosior byl i chce ja na nowo

1 hour ago, Andi said:

 

@KlausKörner

@Charyx nie klon zostawilem popcorny najnizsze z sezona

 

@KlausKörner poza tym ma dopiero tydzien odlad zauwazylem jakis rozwoj topkow. wlasnie pytanie co polecacie jak gleba po sezonie fakt faktem przeplukana do odpowiedniego ph bez nawozow dzis dostala dopiero biobizz bio grow. kiedy bede ja przelaczal zdecyduje na oko i tal auto przy niej rosna

@KlausKörner pytam co lepsze lst wyginac drutami kazdy odrost ale chyba bedzie ciezko czy pozwolic kilkom wyrosnac wyzej w sumie odmienna technika do lst. czy siatka\

@KlausKörner mi sie wydaje ze trzeba jej wiecej czasu ale musze jakos glebe urzyznic dodac mikroelementow ale nie mam pojecia jakich

@Andi i nie sugeruj sie zoltymi liscmi w doniczce bo to wiatraki najnizsze jak roslina plon dawala a jej zbytnio nie podlewalem, zostawilem w glebie bo nawet w wiatrakach sa substancje odzywcze jako nawoz jak utrzymujesz wilgotnosc gleby

\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie to ona musi wrócić do sił. Normalnie się da związać, bez obaw. Glebę warto by było użyźnić, albo posadzić ją do nowej, kup jej worek 20l batmix albo Royal mix albo cana Terra profesional plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@adam.ycp.5@gmail.com Najlepiej na wegu, a na kwitnieniu dać rośliną spokój, trening zależy., jaki bo nie każdy tak samo stresuje roślinę, ale jak widać, że po treningu poprawnie się rozwija , nie jest przystopowana, to można trenować dalej, jak jest taka potrzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...