Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Bimbrownik producent podaje, ze od kiełka do ścinki 65 dni, dziś mam 44 dzień jak myślisz o ile może wydłużyć się dojrzewanie? W ogóle to może zrobię fotorelacje tylko czy będziecie chcieli zaglądać do takich małych krzaków? ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SicWolf

U mnie producent pisze 8tyg, a ja liczę i tak później bo od pierwszych postrzępionych liści, nie od kiełka czy tych okrągłych. Jestem na 40dniu i jestem pewien że w 16dni nie dojdą. Stawiam lekko na 30 jeszcze. Na autosy licz 70-90 dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko. Pierwszy raz zaczynam przygode z LST. Rezultaty jak na zalaczonych fotkach. Moze ktos z wiekszym doswiadczeniem moglby krytycznym okiem spojrzec ocenic. 

Ps. Czy te nowe lodygi tez naginac by starac sie je wszytkie miec na jednym poziomie??

czy glowny szczyt doginac o trzymac  wciaz przy ziemi czy dac mu odetchnac i rosnac?? 

 

1A1A181F-353E-4F71-97B7-AFE2A7A5D366.jpeg

A27E936D-7A0D-49C0-8FB1-03C996E4F925.jpeg

92683006-28D9-4D84-9549-3799B71C1316.jpeg

72B469C0-2D06-4685-A3DF-7710FA1C8DF5.jpeg

Edytowane przez SimonSays

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie bo robie lst roślinka około miesiąc odmiana critical russian fem 

Zaczyna brakować mi miejsca po jednej stronie i liście przysłaniają się nawzajem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

świetny artykuł! buch z tobą Tester i w imieniu wszystkich dzięki że chce ci się nas edukować. moje pytanko, nasionka outdoor bardzo szybki (uprzedzając pytania: tak, będę sadził teraz), jak myślisz, kiedy mogę zacząć przywiązywać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...