Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, przychodzę tutaj z nurtującym mnie pytaniem!
Czy wszystko dobrze z moją roślinką?
Jak widać na zdjęciu czubek lewego listka jest brązowy jak by był wysuszony chociaż wody nie brakuje.
Jest to moja pierwsza uprawa przy pomocy najtańszych materiałów takich jak zwykła lampka (taka biurowa ),  ziemia z ogrodniczego o wartości pH od 5,5 do 6,5.
Czekam na szybką odpowiedź w razie czego mogę wrzucić więcej zdjęć.
Pozdro
 

20210821_205752.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@highpawlik może gdzieś się przesuszyły ale odbiła by jak by miała warunki a ty piszesz że masz lampke biurową to nic z tego nie wyciągniesz roślina będzie się wyciągać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy poświęcić zaledwie kilka godzin na dziale początkujący by dowiedzieć się podstawowych informacji na temat indoor, już lepiej jej będzie na parapecie niż pod lampą biurową

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@onyx Siema, dzięki za odpowiedź, generalnie rośliny wystawiam od rana na dach ponieważ jest tam najgoręcej oraz najwięcej słońca.
Kiedy słońce zajdzie doświetlam je w domu pod lampą która też daje trochę ciepła.
 

20210821_233157.jpg

@Szym A jaką budżetową lampę polecasz do 200zł?
O ile jest jakaś w takiej cenie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Moge ci hps'a 150w sprzedac za 150 bo lezy i czeka aż ktoś zmarnuje pieniądze XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...