Skocz do zawartości
Gość

Witam wszystkich !! Pierwsza przygoda

Rekomendowane odpowiedzi

@Zielone krainy aaa ok skumałem teraz hehe sorry spizgany jestem, tak tak już kilku tutaj kolegów napisało, że ciemne liscie. Na poczatku uprawy włożyłem do biobizz light mix po 2 tabletki od Biotabs na 12 l pot, a powinno sie chyba 1 tabletke i po 4 tyg drugą załadować do ziemi.. podlewałem też przez 2 tyg Biobizz grow ale wlasnie zaprzestałem jak mi powiedzieli o tym azocie. Słuchaj już za póżno żeby wyjac te tabsy z ziemi z wolnouwalniającym się, samoczynnie azotem. Co proponujesz? Wiadomka, koniec z Biobizz grow to na pewno.  Do końca lać już wodą czy mogę dawać im Biobizz bloom i top max?  Faktycznie coś jakby wolno kwitły. Ale myslalem że to ok bo jeszcze połowa przed nami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pąki jednej wyglądają prawidłowo ,a co do tej drugiej ,dlaczego tak odmiennie to wygląda? Pozdrawiam ,jedna obsypana drugą nie ?

received_175591054656960.jpeg

received_168711255389773.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Luznyyy Lej samą wodę i czekaj aż zejdzie azot, nic nie zrobisz, ja bym nigdy nie wkładał żadnych "tabletek" do dobrej dedykowanej ziemi. Dobra dedykowana ziemia i dobre dedykowane nawozy w konsystencji płynnej, jakie będą podawane dopiero, jak roślina pokaże wstępne niedobory, czyli w przypadku biobizz lightmix od około 3 tygodnia od wyjścia rośliny z ziemi. Lepiej dać mniej niż dać za dużo, jak chodzi o nawozy, bo uzupełnić zawsze się da, jak roślina pokaże niedobór, a jak przesadzisz to skutki tego mogą być opłakane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Luznyyy wydaje mi się ,że zalezy od genów ,gatunku ,może być niższa niż twoja ale z lepszym plonem 🙂

@Zielone krainy polecisz jakieś sprawdzone nawozy na wzrost i kwitnienie ? Ja używałem biohummusu na weg i planton K na kwitnienie ,woda 6,5 pH odstana deszczówka z odwrócona osmoza 

@Everson3 dodatkowo miałem dedykowana nawożona ziemię 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Zielone krainy @Zielone krainy @Zielone krainy 

 

dzięki 🙂

1 godzinę temu, Zielone krainy napisał:

@Everson3  Tak będzie ok, 60x60 to powierzchnia 0,36 m2 na nią potrzebujesz 18 tys. Im, a HPS 250 W ma jakieś 33 tys. Im, więc będziesz miał spory zapas.

A taki spory zapas nie wpłynie negatywnie rozumiem 🙂 ?

Edytowane przez Gość
Blad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Zielone krainy ok , powiedz mi jeszcze w jakiej przepustowości M3 wentylator kanałowy wziasc do tego boxa 150m3 wystarczy aby uzyskać optymalną temperaturę przy tym hpsie? A może 300m3 ? Takie 2 mam dostepne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...