Skocz do zawartości
kickac

Czy jest za późno na outdoor

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. 

Czy jest już za późno na outdoor? Jutro mi przyjdą nasionka AK47 AUTO. 

Jako iż jestem zielony w tym temacie to chciałbym się dowiedzieć conieco na temat nawozów. 

1. Czy trzeba je w ogóle stosować? 

2. Czy można kupić jakiś nawóz w większych sklepach? 

3. Kiedy je stosować? 

4. Co polecicie dodać do ziemi, jakiś keramzyt itd? 

5. Rosnąć będzie pod gołym niebem, co jeśli będą mocne opady? Zniszczy to planta? Wsadzić to w doniczkę i w razie mocnych opadów schować? 

Jesli już zdecyduje się na zasadzenie to polecicie jakieś rady, aby udało się jeszcze to zebrać przed zakończeniem "sezonu outdoor owego? 

Edytowane przez kickac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, kickac napisał:

Czy jest już za późno na outdoor? Jutro mi przyjdą nasionka AK47 AUTO. 

za późno

9 godzin temu, kickac napisał:

1. Czy trzeba je w ogóle stosować? 

dedykowane ziemie do konopi mają w sobie nawozy i czasami w ogóle w fazie wzrostu nie rzeba nawozić, na oucie to inna bajka bo masz deszcze nawozy się wypłukują 

 

9 godzin temu, kickac napisał:

2. Czy można kupić jakiś nawóz w większych sklepach? 

można biohumus, azofoska, planton k, jest tego trochę 

 

9 godzin temu, kickac napisał:

Kiedy je stosować? 

jak roślina tego potrzebuje z czasem robisz to na wyczucie 

9 godzin temu, kickac napisał:

Co polecicie dodać do ziemi, jakiś keramzyt itd? 

można perlit

9 godzin temu, kickac napisał:

Rosnąć będzie pod gołym niebem, co jeśli będą mocne opady? Zniszczy to planta? Wsadzić to w doniczkę i w razie mocnych opadów schować? 

roślina sobie powinna poradzić, jak są duże krzaki to trzeba podwiązywać, podpierać żeby się nie złamały, ale automatów to zbytnio nie tyczy, chociaż też zawsze wichura może zrobić swoje to out w końcu

9 godzin temu, kickac napisał:

Jesli już zdecyduje się na zasadzenie to polecicie jakieś rady, aby udało się jeszcze to zebrać przed zakończeniem "sezonu outdoor owego? 

na auto licz 3 miesiące od kiełka do plonów, więc się nie wyrobi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam aktualnie ak47 i moje w tym tygodniu zakwitły są sadzone w ziemi zwyklej ogrodowej, bez żadnego nawozu. Chociaż będę planować niedługo dodać planton k. Żadne burze im nie przeszkadzają wiatru nie mają zbyt dużego może to i przez to że dookoła rosną 2 metrowe pokrzywy i dzikie maliny, daje to różnież ochronę przed zwierzętami @kickac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kickac nasiona lepiej zostaw na przyszły sezon bo nic z tego nie będzie, masz dużo czasu by nabyć dużo wiedzy na przyszły sezon i wystartować tak by coś z tego było bo niektórzy po prostu sądzą kilkanaście sztuk bez wcześniejszego przygotowania i liczą na ogromne plony a kończy się plechą lub po prostu karłami 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...